کد خبر: 728094 A

دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2019 امروز قرعه کشی شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون کاراته، قرعه کشی لیگ جهانی کاراته وان دوبی امارات که از فردا(جمعه) با حضور 737 کاراته کا از 86 کشور آغاز می شود، انجام شد و کاراته کاهای کشورمان حریفان خود را شناختند.

قرعه نمایندگان کشورمان بدین شرح است:

در بخش بانوان
کاتای انفرادی: فاطمه صادقی در گروه 4 با کاتاروهایی از تایلند، ایتانیا، کانادا، بلاروس، کرواسی و ژاپن
و نگین باقری در گروه 7 با کاتاروهایی از تایلند، پرتغال، ژاپن، هنگ کنگ، اسلواکی، چک و ترکیه همگروه است.

کاتای تیمی با ترکیب مهسا افسانه، مائده نصیری پی و پریسا رحمانی با تیم های کرواسی، روسیه، اسلواکی، الجزایر و استرالیا در گروه یک
تیم حسینی، مظفرنژاد و صادقی و تیم احمدی، جهانگیری و سهرابی در گروه 2 با تیم های روسیه، ایتالیا و الجزایر قرار دارد.

در وزن 50- کیلوگرم: سارا بهمنیار دور اول استراحت و در دور دوم با برنده رومانی و چین تایپه
در وزن 55- کیلوگرم: طراوت خاکسار با صابرینا اوهیدانده از فرانسه در صورت برد با برنده هلند و اسپانیا
فاطمه چالاکی با ویکتوریا سمانیکوا از اسلواکی و در صورت برد با لهستان

در وزن 61- کیلوگرم: 
رزیتا علیپور با داریا پتا از ایتالیا در صورت برد با آنیا سروگینا از اوکراین
شیما آل سعدی با آنجلا زاگومی از دانمارک در صورت برد با برنده سوئد و برزیل


در وزن 68+ کیلوگرم: حمیده عباسعلی با ماتئا مدیک از بوسنی و هرزگوین در صورت برد با آندرسن اوربائک از نروژ

در بخش مردان
کاتای انفرادی: امیربهادر تدین با کاتاروهایی از مجارستان، کویت، مکزیک، مصر، روسیه و ژاپن در گروه 8 همگروه است.
ابوالفضل شهرجردی با کاتاروهایی ژاپن، پاناما، بوتساوانا، مصر، ژاپن، آمریکا و ایتالیا در گروه 3 حضور دارد.
کاتای تیمی با ترکیب امیربهادر تدین، امیریزدان تدین و سهیل ساجدی فر در گروه 2 با تیم های کرواسی، کویت و آذربایجان قرار دارد. 
کاتای تیمی با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد دلیخون در گروه یک با تیم های ترکیه، روسیه، اسپانیا همگروه است. 

در وزن 60- کیلوگرم: مجید حسن نیا با های گوئن از ویتنام در صورت برد با بروس داگلاس از برزیل

در وزن 67- کیلوگرم: 
هامون درفشی پور دور اول استراحت و در دور دوم با برنده ایتالیا و ازبکستان
امیررضا میرزایی با فرانچسکو دی اونفریو از ایتالیا در صورت برد با برنده آلمان و ژاپن

در وزن 75- کیلوگرم:
بهمن عسگری دور اول استراحت و در دور دوم با برنده انگلیس و شیلی
علی اصغر آسیابری با چون سووی از چین تایپه در صورت برد با لوئیجی بوسا از ایتالیا

در وزن 84- کیلوگرم: 
مهدی خدابخشی با محمد العظمی از عربستان و در صورت برد با برنده اسپانیا و ایتالیا
ذبیح اله پورشیب دور اول استراحت و در دور دوم با برنده چین تایپه و کرواسی
مهدی قراری زاده با فردی والرا از ونزوئلا در صورت برد با ریاتارو آراگا از ژاپن 
کیوان بابان با جورجیوس زانوس از یونان در صورت برد با برنده بلاروس و پرتغال
احسان حیدری با الکساندر آلیف از روسیه در صورت برد با برنده اوکراین و فرانسه
باربد صداقت با ویکتور استوسکی از مقدونیه در صورت برد با محمد الکتبی از مصر 
علی فداکار با سالی دیوپ از فرانسه و در صورت برد با برنده مجارستان و استرالیا
در وزن 84+ کیلوگرم: سجاد گنج زاده دور اول استراحت در دور دوم با برنده تایلند و لهستان
صالح اباذری دور اول استراحت در دور دوم با برنده فرانسه و روسیه
هادی عرب با الیاس کلوز از فرانسه در صورت برد با برنده ژاپن و آفریقای جنوبی
مهدی عاشوری با آسیمان قربانلی از آذربایجان در صورت برد با آنجلو وسیچ از کرواسی 
مجید نیکوهمت برایان وان واسربرگ از بلژیک در صورت برد با برنده هلند و روسیه

لیگ کاراته وان از فردا جمعه 26 بهمن ماه، به مدت 3 روز برگزار خواهد شد و در نخستین روز مسابقات همانند کاراته وان گذشته نمایندگان کاتای انفرادی بانوان، کاتای تیمی مردان، اوزان 60-، 67- و 75- کیلوگرم مردان و اوزان 50- و 55- کیلوگرم بانوان به روی تاتامی روند.

لیگ جهانی کاراته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر