کد خبر: 728085 A

سرمربی تیم پدیده می گوید جهانی و ریکانی دو بازی در یک هفته با فاصله خیلی کم داشتند ما در کنار آنها بازیکنانی داریم که با کیفیت این دو نفر هستند و امروز آنها نشان دادند که واقعاً لیاقت حضور در بازی را داشتند.

به گزارش ایلنا، سرجیو سرمربی تیم نفت آبادان در پایان این دیدار اظهار داشت: فکر می‌کنم یک فوتبال خیلی خوب را امروز داشتیم همه ما در واقع می‌دانیم که پدیده تیم بسیار خوبی است یک مقدار بدشانس هم بودیم فرصت و شانس گلزنی داشتیم خیلی افتخار می‌کنم به بازیکنان که با شخصیت بسیار بالا بازی کردند. خیلی تلاش و زحمت کشیدند. فکر می‌کنم هم ما و هم تیم پدیده بازی خوبی را انجام دادیم. به نظرم یکی از بهترین بازی‌های لیگ امسال بود.

وی در ادامه در مورد میلاد جهانی و طالب ریکانی گفت: جهانی و ریکانی دو بازی در یک هفته با فاصله خیلی کم داشتند ما در کنار آنها بازیکنانی داریم که با کیفیت این دو نفر هستند و امروز آنها نشان دادند که واقعاً لیاقت حضور در بازی را داشتند.

سرمربی تیم نفت آبادان در پایان صحبت‌های خود گفت: بازی امروز مشکل خاصی نداشت؛ موضوع، موضوع انتخاب بازیکنان بود فکر می‌کنم جواب خوبی را آنها در این بازی به ما دادند.

صنعت نفت آبادان سرجیو صنعت نفت-پدیده سرمربی نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر