کد خبر: 728010 A

خریدهای خارجی صیادمنش و قائدی را نیمکت نشین می‌کنند

جذب منشا، گونسالوس و پاتوسی و پیامد آن ایجاد ترافیک بیشتر ‌‌در خطوط هجومی استقلال بیشترین لطمه را به بازیکنان جوان این تیم وارد خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، جوان‌هایی که امیدوار بودند در نیم‌فصل دوم حضور بیشتری در ترکیب استقلال داشته باشند تا علاوه بر آنکه جایگاه خود را در ترکیب تیم امید سفت و محکم‌تر کنند، به بازیکنانی کلیدی در تیم باشگاهی بدل شوند. 

خریدهای نیم‌فصل استقلال اما اتوماتیک‌وار قائدی و صیادمنش را از ترکیب استقلال دور کرده و هیچ بعید نیست این وضعیت تا پایان این فصل نیز وجود داشته باشد.

آنچه دوری این بازیکنان را از ترکیب استقلال قطعی‌تر جلوه می‌دهد هزینه‌های دلاری است که باشگاه استقلال برای جذب منشا، گونسالوس و پاتوسی متحمل شده و بدیهی است باشگاهی که مبالغ قابل توجهی هزینه جذب این بازیکنان می‌کند، خود را ملزم به استفاده از آنها می‌داند که در قدم اول؛ یعنی بازی با پیکان همین اتفاقات رخ داد و وینفرد شفر از حضور همه بازیکنان خارجی خود بهره گرفت تا این سوال پیش آید که در آینده سهم جوان‌هایی همچون صیادمنش و قائدی از بازی در ترکیب استقلال چه خواهد شد؟

این سوال را باید در مواجهه با نام رضا آذری هم پرسید؛ بازیکن جوانی که در هفته‌های پایانی نیم‌فصل برای استقلال به میدان رفت و عملکرد امیدوارکننده‌ای داشت. به هر حال این ماجرا تا زمانی در استقلال ادامه می‌یابد که احیانا این بازیکنان تازه از راه رسیده نتوانند در ترکیب استقلال کارآیی داشته باشند و آنگاه وینفرد شفر دوباره به همان مهره‌های قدیمی خود دل ببندد و راه برای ورود دوباره صیادمنش و قائدی به ترکیب اصلی باز شود. در حال حاضر تنها امید این دو بازیکن برای حضور در ترکیب استقلال، برگه‌های تعویضی است که توسط سرمربی استقلال نوشته می‌شود. شاید قائدی و صیادمنش برای دقایقی کوتاه در ترکیب استقلال دیده شوند اما نه آنچنان محسوس و نه آنچنان مشهود!

استقلال قائدی صیادمنش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر