کد خبر: 726831 A

2 امتیاز با آمار بیش از 2 گل زده در هر مسابقه

استقلال در لیگ هفدهم تاکنون 9 بازی در خارج از خانه و 7 بازی هم درخانه به میدان رفته است.

به گزارش ایلنا،استقلال در لیگ هفدهم تاکنون 9 بازی در خارج از خانه و 7 بازی هم درخانه به میدان رفته است. نگاهی به آمار و عملکرد آبی‌پوشان در دیدارهای داخل و خارج از ورزشگاه آزادی نشان می‌دهد که وینفرد شفر و شاگردانش در خارج از خانه تیم خطرناک‌تری هستند. همین نکته می‌تواند آبی‌ها را به کسب نتیجه در بازی جمعه در تبریز امیدوار کند. به‌خصوص که ارزش 3 امتیاز بازی با تراکتورسازی برای آبی‌ها بسیار زیاد است. آنها در بازی رفت با پیکان در آزادی مساوی کردند اما در دور برگشت موفق شدند در خانه حریف برد سنگین و قاطعی کسب کنند.

آمار بازی‌های خانگی

استقلال امسال 7 بار در ورزشگاه آزادی به میدان رفته است که حاصل آن 2 برد، 4‌تساوی و یک شکست بود. 6 گل زده و یک گل خورده هم در این بازی‌ها حاصل شده است. آبی‌ها از 7 بازی خانگی صاحب 10 امتیاز شده‌اند که به طور میانگین 4/1 امتیاز از هر مسابقه می‌شود. رتبه استقلال در بازی‌های خانگی نهم است. تفاضل استقلالی‌ها هم 5+ است.

آمار بازی‌های خارج از خانه

آبی‌پوشان در لیگ هجدهم 9 بار خارج ازخانه به میدان رفته‌اند که حاصل آن 5 برد، 3‌تساوی و یک شکست است. در این 9 بازی، 16 گل زده و 5 گل خورده دارند. به طور میانگین شفر و شاگردانش از هر بازی خارج از خانه 2‌امتیاز اندوخته دارد و بیش از 2 گل در هر بازی به ثمر رسانده است. با این آمار و با تفاضل 11+، آبی‌ها در رده‌بندی بازی‌های خارج از خانه صدرنشین لیگ هستند. 

آماری که آبی‌ها را امیدوار می‌کند

این موضوع می‌تواند برای استقلالی‌ها امیدوارکننده باشد و برای تراکتورسازان نگرانی ایجاد کند. تیم شفر در ورزشگاه آزادی با 3 گل تراکتورسازی را شکست داده بود. اگر این نکته که آبی‌ها در خارج از خانه قدرتمندتر از خانه هستند را ملاک قرار دهیم آن وقت تراکتورسازان ممکن است تجربه تلخ بازی رفت را در دیدار برگشت هم تجربه کنند. این موضوع آبی‌ها را به بازی بسیار سخت تبریز خوشبین کرده است. هرچند فوتبال و نتیجه‌اش در میدان مشخص می‌شود و اعتبار و اطمینانی به این قبیل آمار و ارقام نبوده و نیست.

 

 

استقلال وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر