کد خبر: 724734 A

سرمربی تیم نساجی معتقد است همواره سعی کرده در تیم ها ثابت باشد و زیاد تیم تعویض نکند.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی پس از تساوی بدون گل مقابل ذوب آهن اصفهان در نشست خبری گفت:  بازیکنان ما واقعا خوب بودند فقط نیاز دارند باورشان را تقویت کنند. بخصوص در خط حمله اگر این اتفاق رخ بدهد روزهای خوبی خواهیم داشت. از همه آنها تشکر می‌کنم که تلاشگر بازی کردند آن هم مقابل ذوب آهنی که امشب یکی از بازی‌های خوبش را انجام داد ولی ما آنها را  کنترل کردیم.

جلالی در مورد اینکه هدف شما برای جایگاه نساجی در این فصل چیست، گفت: در اولین سال حضور این تیم در لیگ برتر هستیم تلاش می‌کنیم در لیگ برتر بمانیم و جایگاه خوبی هم در جدول داشته باشیم.

وی در مورد نحوه جدایی نکونام از تیم و اینکه محبوبیت نکونام باعث دردسر برای شما شود اظهار داشت: من  خودم خیلی دوست ندارم تیم عوض کنم من همیشه سعی کردم در تیم هایم ماندگار شوم زیرا با ماندن می‌توان خدمات بیشتری به تیم داد. من به دلیل موضوع هایی که شد از پیکان جدا شدم. یک ماه و نیم قبل نساجی با من صحبت کرد ولی بعد صحبتی نشد ولی بار دوم من به آنها توصیه کردم نکونام را حفظ کنند ولی عالم مربیگری همین است. شاید نمی‌دانی بعدش چه اتفاقی رخ می‌دهد.
سرمربی نساجی در مورد اینکه ممکن است در جدول سقوط کنید گفت: آن چیزی که من امروز از بازیکنان دیدم ضمن اینکه دو بازی تدارکاتی در ۱۰ روز گذشته انجام دادیم و بازیکنان ما امیدوار کننده ظاهر شدند. هواداران خوبی هم داریم و امروز هم از قائمشهر هوادار به اصفهان آمده بود و در خانه از ظرفیت هواداران استفاده خواهیم کرد و بازی‌های قویتری ارایه خواهیم کرد.
جلالی در مورد  تعطیلی لیگ برتر به مدت ۵۱ روز گفت: کیفیت تیم ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد تا هفته دوم وسوم هم تیم ها نیاز به زمان دارند تا کیفیت اصلی خود را به دست بیاورند.

مجید جلالی نساجی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر