کد خبر: 724161 A

پارس جنوبی بعد از شکست های متوالی سرانجام به یک امتیاز ارزشمند رسید.

به گزارش ایلنا، شاگردان مهدی تارتار در نمایشی قابل تحسین برابر فولاد خوزستان و در شرایطی که بارها در آستانه دستیابی به گل برتری مقابل این تیم بودند، در نهایت با تساوی بدون گل به کار پایان دادند.
پارس جنوبی که دو شکست پیاپی تا پیش از تعطیلات نیم فصل در کارنامه خود ثبت کرده بود و برابر تراکتورسازی و پرسپولیس با باخت از زمین خارج شده بود، در آغاز دوباره لیگ برتر و در نیم فصل دوم با تساوی مقابل فولاد خوزستان به تساوی ارزشمندی دست یافتند که می‌تواند به آنها برای دستیابی به هدف آنها در رسیدن به رتبه مناسب در جدول کمک کند.

پارس جنوبی در این دیدار خانگی بارها دروازه فولاد خوزستان را با خطر مواجه کردند و می‌توانستند به گل برتری مقابل شاگردان افشین قطبی دست یابند که در نهایت در این راه ناکام ماندند و برخلاف بازی رفت به تساوی رضایت دادند. پارس جنوبی در بازی رفت و در خوزستان به برتری دو بر یک مقابل حریف دست یافته بودند. فولاد خوزستان اما با تغییراتی که روی نیمکت خود داشت و با حضور افشین قطبی امیدوار است در ادامه فصل به نتیجه مناسبی دست یابد و اکنون با این مربی به چهارمین امتیاز خود طی دو بازی دست یافته‌اند.

مهدی تارتار پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر