کد خبر: 723847 A

این استقلال در نیم‌ فصل دوم بهتر خواهد شد

محمد نوازی کاپیتان سابق استقلال بعد از تماشای بازی دوستانه این تیم در ورزشگاه هما حاضر شد تا هم دیداری با دوستان سابقش داشته باشد و هم نظاره‌گر عملکرد پسرش باشد.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی کاپیتان سابق استقلال بعد از تماشای بازی دوستانه این تیم در ورزشگاه هما حاضر شد تا هم دیداری با دوستان سابقش داشته باشد و هم نظاره‌گر عملکرد پسرش باشد. با وی در مورد شرایط این روزهای استقلال همچنین حضور مجیدی در کادر فنی و قهرمانی قطر در جام ملت‌های آسیا صحبت کردیم.

بازی دوستانه استقلال را از نزدیک تماشا کردید.

هم به خاطر استقلال آمده بودم هم اینکه پسرم عضو تیم مقابل بود و هم مربی تیم حریف از دوستان نزدیکم است. به خاطر همین موارد ترجیح دادم از نزدیک این بازی را تماشا کنم.

عملکرد استقلال در این بازی چطور بود؟

همیشه تیم‌هایی که مقابل استقلال و پرسپولیس بازی می‌کنند با انگیزه هستند. استقلال در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و آنها بازی قابل قبولی را انجام ندادند. پیش‌بینی من این بود که کادر فنی بیشتر نفرات جدید را تست کند. شجاعیان در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشت و امیدوارم بعد از آن مصدومیتی که داشت بتواند عملکرد خوبی داشته باشد؛ هم وی و هم محسن کریمی. البته از مصدومیت جابر انصاری هم خیلی ناراحت شدم و امیدوارم هرچه زودتر به فوتبال بازگردد.

پیش‌بینی‌تان از استقلال نیم‌فصل دوم چیست؟

این استقلال در نیم‌فصل دوم بهتر خواهد شد. با نفراتی که اضافه شدند و هم حضور بازیکنان باتجربه، این تیم شرایط مناسبی را تجربه خواهد کرد. این را باید بگویم که استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی هم باید به این تیم بیایند. آنهایی که می‌آیند باید ارزش این پیراهن را بدانند. البته این را هم باید بگویم که شفر و همکارانش تلاش می‌کنند تا بهترین نتایج را کسب کنند.

مجیدی و مایکل هم به کادر فنی استقلال اضافه شدند.

بالاخره مجیدی سالیان سال در استقلال بوده و هواداران هم او را خیلی دوست دارند. مطمئن هستم که فرهاد در استقلال بهترین عملکرد را خواهد داشت. اما از مربی خارجی جدید شناختی ندارم فقط می‌دانم که مایکل یک خواننده بود! اما امیدوارم ایشان از نوع فوتبالی‌اش باشد.

برخورد خیلی گرمی هم با وریا غفوری و داریوش شجاعیان داشتی.

باید از آنها تشکر کنم که به عنوان یک بازیکن قدیمی خیلی به من احترام گذاشتند. البته این را هم بگویم که حواسم نبود تولد مهدی رحمتی است. اگر می‌دانستم حتما کیک می‌خریدم و به تمرین می‌بردم. بابت تمام زحماتی که برای استقلال کشیده از او تشکر می‌کنم.

قطر هم قهرمانی جام ملت‌های آسیا را کسب کرد. چه نظری در این مورد دارید؟

به خاطر این است که آنها با برنامه جلو رفتند. در کارشان اقتدار داشتند و قطعا به خاطر همین مسایل نتیجه لازم را کسب کردند. ما در جام ملت‌ها برخلاف جام جهانی عملکرد خوبی نداشتیم. آن هم به خاطر این بود که حریفان را دست‌کم گرفتیم و بازهم حسرت فینال بر دل‌مان ماند.

استقلال محمد نوازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر