کد خبر: 723459 A

برای تمدید قرارداد با رسن مذاکره می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس پس از پایان تمرین امروز در جمع خبرنگاران در مورد شرایط پرسپولیس پس از بازگشت ملی پوشان اظهار داشت: صادقانه باید بگویم بی‌صبرانه منتظر شروع لیگ هستم و بلافاصله یکی از دربی‌های خود را در پیش داریم و آن هم بازی با پدیده است. تیم پدیده نشان داده که لیاقت جایگاه حال حاضر خود در جدول را دارد.

برانکو درباره رویارویی با پدیده مشهد گفت: با نتایجی که پدیده کسب کرده نشان داده که یک فرم بسیار خوب را داراست. یحیی تیم خیلی خوبی را آماده کرده که خیلی مدرن فوتبال بازی می‌کند و در آخرین بازی خود مقابل استقلال بسیار خوب بازی کردند اما باید بگویم که بسیار خوشحالم که بعد از مدت‌ها هواداران خود را می‌بینیم و برای رسیدن به اهداف خود قدم برخواهیم داشت. همانطور که ملاحظه کردید امروز تمام بازیکنان در تمرین حضور داشتند بودیمیر با یک مصدومیت کوچک درگیر بود. ربیع خواه به طور کامل از بند مصدومیت رها نشده، آدام همتی به تازگی جراحی خود را انجام داده و مدتی با ما نخواهد بود، محمد انصاری مراحل درمانی خود را پشت سر می‌گذارد و کمی طول خواهد کشید که به جمع ما اضافه شود چرا که مصدومیت سختی را پشت سر می‌گذارد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه بازیکنان و مربیان خوبی در لیگ برتر حضور دارند و همین موضوع باعث این شده است که رقابت برای قهرمانی بیش از پیش شود، نیز تصریح کرد: در حال حاضر در لیگ برتر چهار سرمربی وجود دارد که سابقه هدایت تیم ملی ایران را در کارنامه دارند. اما مهمترین مساله این است که سپاهان، پدیده، تراکتور و استقلال رقبای ما برای قهرمانی هستند و قطعا یک لیگ جذاب و پویا را شاهد خواهیم بود و این مساله برای فوتبال ایران مفید است و باعث رشد فوتبال ایران می‌شود.

برانکو در خصوص تمدید قرارداد بشار رسن نیز گفت: او امروز به جمع ما اضافه شده و اولین تمرین خود را پشت سر گذاشته باشگاه پرسپولیس علاقمند به تمدید با بشار رسن است و در این مورد با او صحبت خواهیم کرد. 

سرمربی کروات پرسپولیس در خصوص اینکه آیا از عملکرد مسئولین باشگاه در جذب بازیکن راضی است یا خیر؟ عنوان کرد: خیلی راضی‌ام و باید بگویم بسیار هدفمند اقدام به جذب بازیکن کردیم در تمام پست‌هایی که نیاز داشتیم بازیکن جذب کردیم یک لیست خیلی خوب از بازیکنان باکیفیت را در اختیار داریم و از همه مهمتر اینکه نیمکت خوبی داریم که می‌توانند به ما در ادامه راه کمک کنند. 

برانکو در خصوص پیشنهادات مختلفی از کشورهای آسیایی به وی می‌رسد و اینکه آیا او قصد جدایی از پرسپولیس را دارد یا با این تیم ادامه خواهد داد نیز بیان کرد: طبیعی است که پیشنهاد همیشه وجود داشته باشد من مربی هستم که در دو جام جهانی حضور داشتم در لیگ قهرمانان آسیا و اروپا مربیگری کردم در سه کشور قهرمان لیگ شدم و به همین دلیل طبیعی است که پیشنهاداتی از سایر کشورها داشته باشم اما با پرسپولیس قرارداد دارم. 

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا با بشار رسن به علت غیبت در تمرینات برخورد خواهد کرد یا خیر نیز گفت: درست است این مساله مربوط به باشگاه است و قطعا برای او جریمه‌هایی در نظر خواهیم گرفت. ما قبلا هم برخی از بازیکنان را به علت بی‌انضباطی کنار گذاشتیم و این مساله جدیدی نیست. بازیکنان جوان خوبی هم در اختیار داریم و هیچ کس در پرسپولیس حاشیه امنیت ندارد. 

برانکو در خصوص اینکه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا دو باشگاه قطری را حذف کرد اما تیم ملی این کشور قهرمان جام ملت‌های آسیا شد نیز عنوان کرد: قبل از هر چیز به کشور قطر این موفقیت بزرگ را تبریک می‌گویم من خودم قبل از جام ملت‌ها قطر را یکی از بخت‌های قهرمانی می‌دانستم و دیدید که با لیاقت هم قهرمان شدند و توانستند بازی‌های خیلی سختی را با برد پشت سر بگذارند و تیم‌های بزرگی نظیر عربستان، کره جنوبی، امارات و ژاپن را شکست دهند. خوشحالم که توانستیم با دو پنجره بسته این تیم‌های قدرتمند قطری را شکست بدهیم و به جرات می‌گویم که السد و الدوحیل از تیم ملی قطر نیز قوی‌تر بودند.

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر