کد خبر: 723098 A

"هرگز حق نداری به ما توهین کنید"

بازیکنان تیم ملی فوتبال پاسخ تندی به اظهارات بهداد سلیمی دادند.

به گزارش ایلنا، بهداد سلیمی، قهرمان وزنه‌برداری روز گذشته در صفحه شخصی خودش حمله شدیداللحنی به بازیکنان تیم ملی فوتبال داشت و آنها را بی‌غیرت و فاسد خطاب کرد. این اقدام سلیمی واکنش‌های مختلفی به همراه داشت تا اینکه دقایقی قبل چند بازیکن تیم ملی در اقدامی مشترک متنی علیه سلیمی در صفحه خودشان منتشر کردند که متن آن به شرح زیر است:

" ورزشکار محترم همین بس که شما در المپیک ریو حذف شدى و مانند مدال آوران، پاداش ریالی و ارزی و سکه‌های دولت و کمیته ملی المپیک و بخش خصوصی را دریافت کردى، چطور به خودت اجازه می‌دهى ما بازیکنان تیم ملی فوتبال را که با جان و دل، برای ارتقا فوتبال کشورمان جنگیده‌ایم و دو ماه است شدیدترین فشارها را تحمل کردیم، بی غیرت بنامى.

ضمنا طى این چند سال اخیر تیم ملى فوتبال مبلغى نزدیک به بیست میلیون دلار عرض اورى به کشور داشته اما شخص شما چه!؟

آقای سلیمی مگر شما بابت توهین به داوران، نامه رسمی عذرخواهی به فدراسیون جهانی وزنه بردارى ننوشتی؟ پس چرا به بهانه ناداوری، مثل بقیه مدال آوران از رییس جمهور پاداش گرفتی؟

مگر تیرماه امسال نگفتی که اگر پاداش‌ها کم شود، در مسابقات جهانی شرکت نمی‌کنی؟ لطفاً احترام خودت را نگه دار. چطور به خودت اجازه می‌دهی ما را فاسد و بی غیرت و بی وطن بنامی؟

اگر فکر میکنى حقی از شما ضایع شده است، از فدراسیون مربوطه و وزارت ورزش و کمیته المپیک پیگیری کنید و حقتان را بگیرید. اما هرگز حق نداری به ما توهین کنید. "

photo_۲۰۱۹-۰۲-۰۲_۱۵-۴۳-۳۴

photo_۲۰۱۹-۰۲-۰۲_۱۶-۲۹-۵۲

 

تیم ملی ایران بهداد سلیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر