کد خبر: 721990 A

سپاهان در حالی به مصاف تراکتورسازی می‌رود بازیکنان زیادی در جمع خود دارد که سابقه حضور در این تیم را دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان امروز از ساعت 16 در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر میهمان تراکتورسازی است ولی با وجود تعداد نفرات زیادی که در این تیم سابقه حضور در تبریز و تراکتورسازی را دارند خیلی هم با این ورزشگاه و این محل بیگانه نیست.

کادرفنی

21458328

امیر قلعه‌نویی، روی تاوارز، میگوئل تکسریا، سعید الهویی و بیاض پورممی 5 عضو کادرفنی سپاهان هستند که 2 فصل قبل در تراکتورسازی در کنار هم حضور داشتند و حالا به مصاف تیم سابق خود می‌روند. آشنایی آنها با اتمسفر تبریز و تراکتورسازی به کمک سپاهان خواهد آمد. البته از آن تیم و بازیکنانش نفرات زیادی در حال حاضر در این تیم نمانده‌اند و به کلی چینش بازیکنان تغییر کرده است.

سعید آقایی

agh

او یکی از تراکتوری‌های سپاهان است که زودتر از سایرین بین دو تیم جابجا شد و ابتدای فصل گذشته به دلیل اینکه باید چک خود به گسترش فولاد را پاس می‌کرد مجبور به جدایی و رفتن به اصفهان شد. آقایی با بدشانسی بازی امروز را به دلیل محرومیت از دست داده است و نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.

 

مهدی کیانی

01309714

کاپیتان محبوب تراکتورسازی در برنامه‌های جدید این باشگاه پس از خصوصی‌سازی جایی نداشت و به همین دلیل در فصل نقل و انتقالات با پیشنهاد قلعه‌نویی راهی اصفهان شد تا در کمال ناباوری تی‌تی‌ها، کیانی فصل جدید در لباس تیم دیگری دیده شود. کیانی یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر لیگ است و امروز برابر تیم سابقش قرار خواهد گرفت.

 

محمد ایران‌پوریان

01305790

از دست دادن پنالتی در وقت‌های اضافه بازی با استقلال خوزستان در جام حذفی فصل گذشته برای تراکتورسازی که منجر به حذف این تیم شد هواداران را یاد پنالتی از دست رفته در فینال یک فصل قبل‌تر از آن مقابل نفت تهران انداخت که مانع از قهرمانی این تیم در آن فصل شد و این عصبانیت واکنش‌هایی به همراه داشت تا ایران‌پوریان بی‌حاشیه را مصمم به جدایی کند. بدین ترتیب دومین کاپیتان تراکتور هم سپاهانی شد و حالا به مصاف تیم سابقش می‌رود.

 

 

خالد شفیعی

img-20180608-wa0000-1-1

او مستقیم از تراکتورسازی به سپاهان نیامد و مسیر او به اف سی سئول کره‌جنوبی، ذوب آهن و سپس سپاهان رسید تا باز هم زیر نظر قلعه‌نویی فعالیت کند. خالد شفیعی یکی از مهره‌های مهم پروژه قلعه‌نویی است که هم در دفاع نقش کلیدی دارد و هم در حمله به تیم کمک می‌کند و یک بار هم مقابل سایپا موفق به گلزنی شد. خالد این روزها در سپاهان نیمکت نشین شده ولی شاید مقابل تراکتورسازی در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

 

محمد مسلمی‌پور

n83151214-72746176

از کشف‌های قلعه‌نویی در زمان حضورش در تبریز بود که از تیم‌های پایه تراکتور به بزرگسالان منتقل شد و فصل بعد زیر نظر گل‌محمدی و ساغلام در چند بازی به عنوان دفاع چپ به میدان رفت و عملکرد خوبش او را به مهره اصلی فهرست کرانچار برای تیم امید تبدیل کرد. مسلمی‌پور از استعدادهای خوب فوتبال ماست که قلعه‌نویی با اعتقادی که به او داشت درخواست جذش را مطرح کرد و به اصفهان آمد. او از گزینه‌های جانشینی آقایی محروم در ترکیب اولیه سپاهان است.

 

محمد ابراهیمی

01373810

قرار بود ابتدای فصل همراه دو کاپیتان دیگر تراکتور به سپاهان بیاید ولی در آن مقطع با اکسین به توافق رسید و همراه کمالوند به لیگ یک رفت و بازی‌های خوبی هم به نمایش گذاشت. ابراهیمی از خرید‌های نیم فصل سپاهان است و با توانایی بازی خود به عنوان وینگر می‌تواند به قلعه‌نویی کمک کند. ابراهیمی به دلیل مصدومیت در این بازی حضور ندارد و برابر تیم سابقش قرار نمی‌گیرد.

 

محمدرضا مهدیزاده

1397110914240582116483044

جدیدترین جذب سپاهان از تراکتور که به این تیم پیوست و با ساسان انصاری جابجا شد تا یک مدافع دیگر به جمع شاگردان قلعه‌نویی اضافه شود. مهدیزاده هم مدافع جوانی است که با نظر قلعه‌نویی به تراکتورسازی رفت و حالا یک بار دیگر فرصت همکاری با او را پیدا کرده است. او هم می‌تواند گزینه جانشینی آقایی در ترکیب اصلی باشد.

استقلال اصفهان بازی ذوب آهن تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر