کد خبر: 720869 A

پرونده نقل و انتقالات استقلال با یک وینگر بسته می‌شود

مسئولان باشگاه استقلال تهران در نظر دارند با خرید یک بازیکن در پست هافبک هجومی پرونده نقل و انتقالات زمستانی را پایان بدهند.

به گزارش ایلنا، مسئولان باشگاه استقلال تهران پس از خریداری اسماعیل گونکالوس به عنوان مهاجم در بازار نقل و انتقالات برای خرید یک پلی میکر یا بازیساز تلاش کرده‌اند که هدف جدید آنها مشخص شده است.

در حالیکه قرار شده بود سرور جپارف پس از دریافت مطالباتش به تهران بیاید تا قرارداد جدیدی با آبی پوشان به امضا برساند اما اکنون نام جدیدی برای این پست شنیده می‌شود. آیاندا پاتوسی 26 ساله اهل آفریقای جنوبی نامی است که به تازگی مطرح شده و به نظر می‌رسد برای مذاکرات نهایی آماده می‌شود.

پاتوسی که از 16 سالگی در آکادمی باشگاه خنک بلژیک حضور داشته اولین قرارداد رسمی فوتبالی‌اش را در سال 2011 با تیم لوکرن به مدت 4 سال به امضا رساند و در همان سال به همراه این تیم به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد. او در 167 بازی برای تیم لوکرن بلژیک، 24 گل به ثمر رساند و 40 پاس گل ثبت کرد!

پاتوسی در ژوئن سال 2017 به کشورش بازگشت و از آن زمان کیپ تاون سیتی حضور دارد. در 45 بازی برای این تیم، پاتوسی 11 گل زده و 9 پاس گل ارسال کرده است.

پست تخصصی این بازیکن 174 سانتی متری وینگر چپ بوده و در دو تیم خود این پست را تجربه کرده است. پاتوسی همچنین در پست وینگر راست و هافبک طراح هم تخصص دارد. ارزش فعلی این بازیکن در سایت معتبر ترانسفر مارکت 900هزار پوند اعلام شده است. پاتوسی در فصل جاری به همراه تیم کیپ تاون سیتی در چهار جام شرکت داشته و در 20 بازی که مجموعا انجام داده 5 گل زده و 4 پارس گل ارسال کرده است. 6 سال پیش او برای اولین بار به اردوی تیم ملی آفریقای جنوبی دعوت شد و از آن زمان در 12 بازی ملی 3 گل به ثمر رسانده است.

استقلال تهران آیاندا پاتوسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر