کد خبر: 719804 A

در پایان هفته پانزدهم لیگ جوانان و بزرگسالان زنان؛

در پایان هفته پانزدهم (پایانی) از دور رفت لیگ جوانان و بزرگسالان زنان، تیم لوازم خانگی کن موفق شد قهرمان نیم فصل جام کوثر لقب بگیرد، بنیاد گیلان رده دومی خود را حفظ کرد و آینده سازان لوازم خانگی کن نیز در جایگاه سومی باقی ماند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته پانزدهم (پایانی) از دور رفت چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» روز جمعه – 5 بهمن‌ماه با حضور 332 تکواندوکار در قالب 16 تیم در خانه تکواندو برگزار شد.

در این دوره از مسابقات، تیم‌های لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شمیرانات، هیات تکواندو استان تهران، ققنوس، هیات تکواندو البرز، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو شمال‌شرق تهران، باشگاه ورزشی داتیس یزد، بنیاد گیلان، هیات تکواندو استان گلستان، هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیات تکواندو جنو‌ب‌شرق، هیات تکواندو شهرستان کرج، آینده سازان لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان بهار و هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان هفته پانزدهم، تیم لوازم خانگی کن با کسب 43 امتیاز و تفاضل 93 قهرمانی نیم فصل را به نام خود ثبت کرد؛ بنیاد گیلان با 43 امتیاز و تفاضل 80 در جایگاه دوم باقی ماند و آینده سازان لوازم خانگی کن نیز با 30 امتیاز رده سومی خود را حفظ کرد.

همچنین تیم‌های لوازم خانگی کن، بنیاد گیلان، آینده سازان لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان کرج، داتیس یزد، ققنوس، هیات تکواندو جونب‌غرب و هیات تکواندو گلستان موفق شدند به مرحله پایانی «جام کوثر» راه پیدا کنند.

نتایج کسب شده به شرح ذیل است:

هفته پانزدهم/// 

تیم هیات تکواندو شمیرانات 4 – تیم ققنوس 4

تیم هیات تکواندو ورامین 7 – تیم هیات تکواندو استان تهران صفر

تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 4 - تیم هیات تکواندو البرز 4

تیم لوازم خانگی کن 8 - تیم هیات تکواندو شمال‌شرق تهران صفر

تیم هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری صفر – تیم بنیاد گیلان 8

تیم هیات تکواندو شهرستان کرج 5 – تیم هیات تکواندو استان گلستان 3

تیم هیات تکواندو شهرستان بهار صفر – تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق 8

تیم هیات تکواندو جنوب غرب تهران 5 – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 3

بهترین‌ها/// 

بهترین داور: زهره رضائی برزانی

بهترین سرمربی: فاطمه دری دولت آبادی (هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران)

فنی‌ترین بازیکن: رویا عابدی (هیات تکواندو استان گلستان)

بهترین سرپرست: فاطمه اسدی گلورزی (هیات تکواندو شمیرانات)

فدراسیون تکواندو جام کوثر والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر