کد خبر: 718549 A

تنها یک هفته به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی در فوتبال اروپا زمان باقی مانده است.

به گزارش ایلنا، با نزدیک شدن به پایان فصل نقل و انتقالات زمستانی در فوتبال اروپا، اخبار و گمانه زنی های متفاوتی به گوش می رسد و باید دید که در نهایت چه بازیکنانی جا به جا خواهند شد.

ادن هازارد : رئال مادرید بدون زیدان متفاوت است، اما هنوز رئال مادرید است!

این بازیکن بلژیکی بار دیگر علاقه خود را به حضور در جمع کهکشانی ها نشان داد. باید صبر کرد و دید آیا فلورنتینو پرز در این هفته باقی مانده برای جذب او اقدام می کند یا خیر. 

 

آرناتوویچ فعلا ماندنی است

مهاجم تیم فوتبال وستهام قرار بود در این هفته به سوپر لیگ چین منتقل شود، اما تا الان مدیران وستهام مخالف انتقال زمستانی او به شرق آسیا هستند، و گفته اند که در تابستان به وی اجازه خروج می دهند.

 

کوین پرنس بواتنگ : حضور در بارسلونا رویایی بود

بازیکن غنایی و سابق میلان که از ساسولو به بارسلونا پیوست، گفته است که از این انتقال خرسند است. او قرار است شماره 19 را بر تن کند.

Kevin-Prince Boateng

 

دنیس سوارز در یک قدمی آرسنال

هواداران آرسنال انتظار دارند که این انتقال تا روز های آتی رسمی شود. با خرید بواتنگ توسط بارسلونا، حالا آنها منتظر اجازه خروج به دنیس سوارز برای پیوستن به جمع توپچی ها هستند. 

 

ورنر - لیورپول، شاید وقتی دیگر !

بر طبق آخرین اخبار، سران لایپزیگ آب پاکی را روی دست لیورپولی ها ریخته اند و به هیچ وجه اجازه خروج به تیمو ورنر مهاجم تیم شان، در این زمستان نخواهند داد. 

 

اشلی کول، شاگرد هم تیمی سابق خود شد

این بازیکن 38 ساله، پس از جدایی از لس آنجلس گلکسی بازیکنی آزاد محسوب می شد، به جمع شاگردان فرانک لمپارد در تیم دسته اولی دربی کانتی اضافه شد.

Ashley Cole unveiled as new signing for Derby County

 

بارسلونا چین رئال مادرید زمستان فوتبال اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر