کد خبر: 717303 A

سید احمد پورهاشمی قائم مقام و عضو هیت مدیره باشگاه استقلال خوزستان با وجود مشکلات وضعیت تیم را رضایت بخش دانست و گفت: نمی‌خواهیم در نیم فصل دوم زنگ تفریح تیم‌های دیگر باشیم.

احمد پورهاشمی قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در گفتگو با خبرنگار ایلنا ضمن اظهار امیدواری درباره‌ وضعیت فعلی تیم گفت: تمرینات به خوبی زیر نظر سرمربی تیم آقای بوستانی برگزار می‌شود. یک بازی دوستانه در چند روز گذشته برگزار کردیم و در روز‌های آینده نیز همین روند را در پیش می‌گیریم.

پورهاشمی در خصوص مشکلات مالی باشگاه که موجب محرومیت تیم و پرداخت طلب دیوید ساکونی شده بود، گفت: دکتر غفوری مدیریت باشگاه برای حل این مشکلات تلاش خود را به کار بسته‌اند امیدواریم که امتیازات از دست رفته و محرومیت تیم بخشیده شود ولی درصورتی که این مشکلات رفع نشد هم با توجه به شرایط باشگاه و بازیکنان جوانی که در اختیار داریم، متعهد می‌شویم و تلاش می‌کنیم تا تیم از این بحران خارج شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه همچنین عنوان کرد: با توجه به محرومیت باشگاه در این پنجره نقل و انتقالاتی سعی می‌کنیم که بازیکنانمان را حفظ کنیم و همه آن‌ها هم در این مورد با ما همکاری می‌کنند و اولویت خود باشگاه و موقعیت آن قرار داده‌اند. درحال حاضر صحبتی درباره خروج هیچ یک از آن‌ها نشده ولی اگر پیشنهادی به صورت رسمی ومکتوب از تیم‌های دیگر برای جذب بازیکنانمان دریافت کنیم حتما آنها را به طور کامل بررسی می‌کنیم.

او درمورد جدایی ایمان مبعلی گفت: برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم و به انتخاب او احترام می‌گذاریم و او یکی از اساسی ترین مهره‌ها و وزنه تیم مان بود ولی او ترجیح داد در ادامه کار خود را به عنوان مربی انجام دهد و طی مذاکراتی که با باشگاه فولاد داشتیم این تصمیم را گرفتیم تا او به کار فنی فولاد اضافه شود و در تلاش هستیم تا جایگزین مناسبی را برای او در کادر فنی به کار بگیریم.

پورهاشمی در انتها گفت: نمی‌خواهیم زنگ تفریح لیگ باشیم. هدف ما این است تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم و از سقوط جلوگیری کنیم.

لیگ برتر فوتبال ایران استقلال خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر