کد خبر: 717279 A

برنامه مهم‌ترین بازی‌های امروز فوتبال اروپا

با پایان تعطیلات زمستانی در لیگ های معتبر اروپایی، بازی های مهمی در لالیگا و بوندسلیگا برگزار خواهد شد؛ لیگ برتر فوتبال انگلیس نیز با جدال حساس آرسنال و چلسی به کار خود ادامه می‌دهد.

به گزارش ایلنا، در مهم ترین بازی های امروز، جدال حساس آرسنال و چلسی در لیگ برتر انگلیس برگزار خواهد شد. لایپزیک پذیرای دورتموند صدر نشین خواهد بود، و رئال مادرید برای اثبات جایگاهش، میزبان سویا در برنابئو است.

لیورپول - کریستال پالاس؛ آنفیلد، جایی برای پرواز عقاب‌ها نیست!

شاگردان یورگن کلوپ در یک بازی خانگی به دنبال پیروزی،  برای ادامه صدرنشینی خود هستند. روی هاجسون در حالی تیم خود را روانه این دیدار خواهد کرد که دو گلر اول و دوم تیمش را در اختیار ندارد! قرمز ها به دنبال هفتمین پیروزی متوالی در بازی‌های خانگی هستند.

 

منچستریونایتد - برایتون؛ در اولدترافورد همه فقط برد می‌خواهند

Image result for manchester united vs brighton

تیم اوج گرفته سولشیر به دنبال ثبت رکورد ششمین پیروزی متوالی برابر برایتون رده سیزدهمی است. منچستریونایتد می تواند با برد در این دیدار، چشم به شهراورد لندن بدوزد و منتظر لغزش آرسنال باشد تا جایگاه آنها را به چنگ آورد. نکته تکراری این روز های برایتون غیبت علیرضا جهانبخش در یک بازی مهم دیگر است.

 

آرسنال - چلسی؛ ادامه آشفتگی در امارات؟!

Image result for arsenal vs chelsea

در حساس ترین بازی روز فوتبال اروپا، دو تیم آرسنال و چلسی از ساعت 21:00 به وقت ایران، به مصاف یکدیگر خواهند رفت. اونای امری با شکست هفته ی گذشته تیمش برابر وستهام، از قافیه بالا نشینان جا ماند و حالا با یک لغزش جایگاه پنجم جدول را هم از دست می دهد. از آن طرف آبی های لندنی که این روز ها روند خوبی را طی می کنند به دنبال بردی دیگر و رسیدن به رده سوم جدول هستند. جدال اوبامیانگ و ادن هازارد دو ستاره این فصل لیگ برتر، قطعا برای فوتبال دوستان جذاب خواهد بود. 

 

رئال مادرید - سویا؛ فرصتی کلیدی در اختیار سولاری

Image result for real madrid vs sevilla

رئالی‌ها که این روز ها با مصدومیت مهره های کلیدی خود دست به گریبان هستند، فرصت این را دارند تا با یک پیروزی برابر شاگردان پابلو ماچین، رده سوم را از دست سویا در بیاورند. سولاری خوش شانس بود که کورتوا به این بازی رسید، وگرنه با توجه به مصدومیت کیلور ناواس، باید از لوکا زیدان در درون دروازه استفاده می‌کرد. آمار امیدوار کننده برای سپید پوشان این است که در 9 بازی اخیر خانگی برابر سویا شکست نخورده اند. 

 

لایپزیگ - دورتموند؛ زنبورها از رد بول آرنا امتیاز می‌خواهند

Image result for leipzig fc vs dortmund

زرد و مشکی پوشان دورتموند برای تثبیت جایگاه صدرنشینی، به دنبال امتیاز از زمین لایپزیگ هستند. بایرن مونیخ با برد روز گذشته، خود را به 3 امتیازی تیم فاولر رسانده است. دورتموند که در این فصل فوتبالی شناور و جذاب را با جوانان خود به نمایش گذاشته است، نمی خواهد صدر را دوباره به مونیخی ها تعارف کند. البته مصدومیت چند مهره کلیدی خط دفاعی دورتموند می تواند جلوی تیمو ورنر مهاجم لایپزیگ، کشنده باشد! از آن طرف شاگردان رالف رانگینک می خواهند روند رو به رشد خود را ادامه دهند و در کورس باقی بمانند.

رئال مادرید آرسنال ــ چلسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر