کد خبر: 717269 A

حقوقش یک روز عقب بیفتد زمین و زمان را به هم می‌ریزد آن وقت می‌گوید ایرانی‌ها پول ندارند!

علی جباری رییس کمیته پیشکسوتان استقلال از رفتارهای کی‌روش در فوتبال ایران به شدت شاکی است.

به گزارش ایلنا، علی جباری رییس کمیته پیشکسوتان استقلال از رفتارهای کی‌روش در فوتبال ایران به شدت شاکی است و اعلام کرد یکی باید جلوی رفتارهای وی را بگیرد. جباری درخصوص مصاحبه‌های اخیر کی‌روش و همچنین شرایط استقلال در اردوی ترکیه همکلام شدیم.

مصاحبه اخیر کی‌روش را خوانده‌اید.

از طریق رسانه‌ها متوجه این موضوع شدم. واقعا دیگر نمی‌دانم چه بگویم، کی روش دیگر شورش را درآورده. هرچه می‌خواهد می‌گوید اما هیچ‌کسی هم نیست که جلویش را بگیرد. آن وقت که ما از رفتارهای ایشان انتقاد می‌کردیم، همه فکر می‌کردند ما دشمن ایشان هستیم ولی اکنون می‌بینید که حرف‌های‌مان آن موقع بی‌دلیل نبوده است. امیدوارم یک نفر پیدا شود و جلوی رفتارهای وی را بگیرد.

ایشان گفته مردم ایران نان ندارند، بخورند.

اتفاقا نان دارند بخورند و ایشان نگران وضعیت معیشت مردم نباشند زیرا که ایرانی‌ها کار می‌کنند و نان حلال سر سفره خانواده‌شان می‌برند. تمام پول‌های این مملکت را خیلی راحت او و کادر فنی‌اش می‌برند، پاداشش را به روز می‌گیرد، حقوقش یک روز عقب بیفتد زمین و زمان را به هم می‌ریزد آن وقت می‌گوید ایرانی‌ها پول ندارند.

به نظرتان یک نفر نباید جلوی این رفتارهای کی‌روش را بگیرد؟

به نظرتان کسی جرات چنین کاری را دارد. ایشان سال‌هاست که با رفتارهایش همه را آزرده کرده است. هرکاری دلش می‌خواهد انجام می‌دهد، دو تا برد که می‌آورد انگار قهرمان دنیا شده است. هیچ‌کسی دیگر جلودارش نیست. حالا خوب است ما هنوز قهرمان نشده‌ایم که وی چنین کارهایی را انجام می‌دهد. قهرمان بشویم چه اتفاقی می‌افتد.

تیم ملی هم توانست به عنوان سرگروه راهی مرحله بعدی شود.

از اول هم قابل پیش‌بینی بود که تیم ملی سرگروه می‌شود. زیرا که تیم‌های آن‌چنان قوی در گروه ما قرار نداشتند اما چیزی که برای من سوال‌برانگیز است، این است که مدام ترکیب تیمش را تغییر می‌دهد. سه بازی در جام ملت‌ها انجام داده‌ایم و در هر بازی ترکیب دفاعی‌مان دچار تغییرات شده است. البته این هم یک نکته مثبتی دارد و آن هم این است که چقدر ما بازیکن خوب داریم که دست مربیان را برای انتخاب نفرات بازنگه می‌دارد. تیم ملی می‌تواند قهرمان جام ملت‌های آسیا شود زیرا پتانسیل آن را دارد.

در مرحله بعدی باید به مصاف عمان برویم.

بازی سختی نیست زیرا عمان در گروهش سوم شده است و نه حرفی برای گفتن دارد و نه چیزی برای از دست دادن. اگر پیروز شوند که کار بزرگی انجام داده‌اند و اگر هم ببازند کسی به آنها خرده نمی‌گیرد. اما من جدول را که دیدم ایران تا مرحله نیمه نهایی کار چندان سختی را در پیش ندارد. دوست دارم به خاطر فوتبال ایران هم که شده، قهرمانی را به دست بیاوریم.

از استقلال خبر خاصی داری؟

یک بازی دوستانه انجام داده‌اند. قرار است یک بازی دیگر را هم آنجا برگزار کنند، تنها مشکل حال حاضر استقلال جذب بازیکن جدید است که قرار است به زودی آن‌طور که من شنیده‌ام این اتفاق هم بیفتد. امیدوارم استقلال هم در نیم‌فصل دوم شرایط خوبی داشته باشد و هوادارانش را خوشحال کند.

کارلوس کی روش علی جباری کمیته پیشکسوتان استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر