کد خبر: 708598 A

در پایان هفته دوازدهم لیگ جوانان و بزرگسالان زنان صورت گرفت؛

در پایان هفته دوازدهم از دور رفت لیگ جوانان و بزرگسالان زنان "جام کوثر"، تیم لوازم خانگی کن صدرنشینی خود را تثبیت کرد، بنیاد گیلان در جایگاه دومی باقی ماند و آینده سازان لوازم خانگی کن نیز رده سومی خود را حفظ کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته یازدهم و دوازدهم از چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» روز گذشته (جمعه – 7دی‌ماه) با حضور 332 تکواندوکار در قالب 16 تیم به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد.

در این دوره از مسابقات، تیم‌های لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شمیرانات، هیات تکواندو استان تهران، ققنوس، هیات تکواندو البرز، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو شمال‌شرق تهران، باشگاه ورزشی داتیس یزد، بنیاد گیلان، هیات تکواندو استان گلستان، هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیات تکواندو جنو‌ب‌شرق، هیات تکواندو شهرستان کرج، آینده سازان لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان بهار و هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در پایان هفته دوازدهم این رقابت‌ها، تیم لوازم خانگی کن با کسب 34 امتیاز و تفاضل 67 همچنان در صدر جدول باقی ماند؛ بنیاد گیلان با 34 امتیاز و تفاضل 60 جایگاه دومی خودرا حفظ کرد و آینده سازان لوازم خانگی کن نیز با 27 امتیاز در رده سوم باقی ماند.

نتایج کسب شده به شرح ذیل است:

هفته یازدهم:

تیم هیات تکواندو شمیرانات 4 – تیم هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری 4

تیم ققنوس 4 – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 4

تیم هیات تکواندو ورامین 2 – تیم هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران 6

تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 8 – تیم هیات تکواندو شهرستان بهار صفر

تیم لوازم خانگی کن 6 – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج 2

تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق 4 – تیم هیات تکواندو استان تهران 3

تیم هیات تکواندو استان گلستان 4 – تیم هیات تکواندو البرز 4

تیم بنیاد گیلان 8 – تیم هیات تکواندو شمال‌شرق تهران صفر

بهترین ها:

بهترین داور: شهره خلج زاده (البرز)

بهترین سرمربی: نیلوفر صفریان (بنیاد گیلان)

فنی ترین بازیکن: سودابه پورصادقی (بنیاد گیلان)

بهترین سرپرست: ندا ملاقاسمی (داتیس یزد)

هفته دوازدهم:

تیم هیات تکواندو شمیرانات یک – تیم لوازم خانگی کن 7

تیم ققنوس 8 – تیم هیات تکواندو شهرستان بهار صفر

تیم هیات تکواندو ورامین 2 – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج 5

تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 7 - تیم هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری یک

تیم هیات تکواندو جنوب‌غرب تهران 7 – تیم هیات تکواندو استان تهران صفر

تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 4 – تیم هیات تکواندو البرز 4

تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق 5 – تیم هیات تکواندو شمال‌شرق تهران 3

تیم هیات تکواندو استان گلستان 2 – تیم بنیاد گیلان 6

بهترین ها:

بهترین داور: شهره خلج زاده (البرز)

بهترین سرمربی: ریحانه فولادی (لوازم خانگی کن)

فنی ترین بازیکن: زینب اسماعیلی (لوازم خانگی کن)

بهترین سرپرست: فاطمه خیری (هیات تکواندو چهارمحال و بختیاری)

فدراسیون تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر