کد خبر: 700159 A

امامی‌فر: جدایی بازیکنان سپیدرود توافقی بود

مربی تیم سپیدرود رشت در نشست خبری پیش از بازی با استقلال حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، علیرضا امامی‌فر در نشست خبری پیش از دیدار فردا با استقلال گفت: مثل همیشه ما یک بازی ای داریم که از اهمیت خاصی برخوردار است.در ۴ بازی گذشته‌مان فقط برابر نفت مسجدسلیمان نتوانستیم از امتیاز میزبانی‌مان استفاده کنیم. در بازی با نساجی هم نتوانستیم ۳ امتیاز بگیریم. استقلال بازی‌های متفاوتی نشان داده و با آن استقلالی که شرایط خوبی نداشت فرق کرده و نتایجی که در این هفته‌ها گرفته نشانگر این است که شفر کارش را به خوبی انجام می‌دهد.به طور کلی تیم ما به آرامش نسبی ای رسیده است که امیدوارم فردا مثل همیشه با حمایت هواداران عزیزمان بتوانیم بیشترین امتیاز را بگیریم و آنها را خوشحال کنیم.

وی درباره محروم و مصدوم تیمش در دیدار برابر استقلال گفت: علی عباسی مصدوم هست و میلاد شیخ سلیمانی هم در بازی با نساجی کارت قرمز گرفت و فردا برابر استقلال نمی‌تواند بازی کند و میثم فردوسی هم رسیده است.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت افزود: کادرفنی سعی می‌کند بعد از هر بازی ۲ یا ۳بار بازی خود را ببیند.یکی از فاکتورهایی که شما می‌توانید که به گل برسید ضدحمله و بازی سریع است. ما در بازی با نساجی هم روی ضدحملات خیلی موثر بودیم و موقعیت‌هایی داشتیم و این کار را می‌توانیم به خوبی انجام دهیم ولی در بازی با استقلال فقط به فکر ضدحمله نیستیم. باید ببینیم آقای کریمی به چه نتیجه ای می رسند درباره انتخاب بازیکنان به چه جمع‌بندی می‌رسد و بعد از آن به نتیجه می‌رسیم که فردا به چه شکلی می‌خواهیم بازی کنیم.

امامی‌فر درباره این موضوع که صحبت‌هایی مبنی بر افزایش قیمت بلیت شده است، عنوان کرد: صحبت‌هایی شده است، با توجه به شرایط ما در راستای ساختارسازی باشگاه و اینکه تیم باید به باشگاه تبدیل شود مشکلات زیادی وجود دارد و یکی از مشکلات ما در این راستا  تامین منابع مالی است، در این زمینه پیشنهادی داده شده که با مخالفت شدید آقای کریمی مواجه شد و با توجه به مشکلات شدید اقتصادی علاقه وافری که هواداران به سپیدرود به حضور در استادیوم دارند این پیشنهاد رد شد. پیشنهادهای دیگری هم مبنی بر کمک‌های مردمی است که ما جوانب را می‌سنجیم و مراحل کارشناسی را می گذرانیم که ببینیم آیا این طرح موفق می‌شود یا خیر و اگر کسی می خواهد داوطلبانه به باشگاه خود کمک کند و باشگاه هم در قبال این کمک های مردمی به صورت گزارش عملکرد به نظر هواداران برساند ولی هنوز به صورت یک پیشنهاد است.

وی درباره جدایی بازیکنان از سپیدرود گفت: این موضوع کاملا توافقی بود. حتی بازیکنان روز آخر آمدند و با تیم خداحافظی کردند. شرایط بابک حاتمی فرق می‌کرد و به دلیل مصدومیت از جمع ما جدا شد. امین منوچهری هم در تمرین حاضر شد و با همه بازیکنان و کادرفنی خداحافظی کرد. در دنیای حرفه‌ای چنین اتفاقاتی هم برای مربی و هم بازیکن می‌افتد. باشگاه برای رسیدن به هدفش این حق را دارد که ابزارهایش را انتخاب کند. درباره جایگزینی آنها اسامی را مدنظر داریم و باید ببینیم با توجه به شرایط مالی باشگاه و شرایط فنی بازیکنان تصمیم‌گیری می‌کنیم. باید تجزیه و تحلیل کنیم و با توجه به شیوه‌ای که نیم‌فصل دوم می‌خواهیم بازی کنیم درباره انتخاب بازیکن تصمیم بگیریم.

استقلال سپیدرود علیرضا امامی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر