کد خبر: 699970 A

کارل هاینس رومنیگه، مدیر بایرن مونیخ درباره برنامه‌های آینده‌اش توضیحی نداده است. او البته گفته که پیش از آنکه تصمیم بگیرد پس از 2019 هم در باشگاه بماند یا نه، باید با حلقه‌ای نزدیک از همکاران، خانواده و دوستانش صحبت کند.

به گزارش ایلنا، رومنیگه گفته است: «من می‌دانم که هیات مدیره می‌خواهد قراردادم را برای دو سال دیگر تمدید کنم اما اول باید با همسرم در این باره صحبت کنم. من به او قول داده‌ام زمانی می‌رسد که وقت بیشتری را صرف خانواده‌ام خواهم کرد. من پنج فرزند و سه نوه دارم.»

رومنیگه 63ساله تا سال بعد با بایرن قرارداد دارد اما مدیران بایرن بارها گفته‌اند که می‌خواهند قراردادی دوساله به او پیشنهاد بدهند. با این حال در روزهای گذشته، این شایعه در آلمان مطرح شده که اولیور کان، دروازه‌بان سابق بایرن به این تیم بازخواهد گشت و جای رومنیگه را خواهد گرفت.

رومنیگه می‌گوید: «به نظرم اولیور فرد بسیار جالبی است. او همه چیزهایی که ما به دنبالش هستیم را دارد. او بازیکنی بزرگ بوده است و در دانشگاه هم اقتصاد خوانده است اما پیش از هر چیز، او باید آمادگی خودش را برای حضور در این پست اعلام کند.»

اولی هوینس، رییس بایرن هم گفته است: «اولیور کان فردی است که در هنگام پایان قرارداد کارل هاینس می‌توانیم به او فکر کنیم.»

آلمان اقتصاد بایرن مونیخ خانواده اولیور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر