کد خبر: 698939 A

جرارد پیکه، علاوه بر اینکه بازیکن بارسلونا است، فردی است که دغدغههای تجاری فراوانی هم دارد. او در پروژههای بسیاری حضور دارد و برای مثال در ایجاد نسخه جدید جام دیویس تنیس نقش داشته است.

به گزارش ایلنا، حالا نام او در کنار یک پروژه جدید قرار گرفته است. پیکه به دنبال خرید باشگاه رئوس دپورتیوو است. این باشگاه که در شهر رئوس در استان تاراخونا در ایالت کاتالونیا واقع شده است، اوضاع مالی نابسامانی دارد. از سوی منابع نزدیک به هیات مدیره باشگاه، خبر رسیده که پیکه ممکن است این باشگاه را بخرد.

طبق اطلاعاتی که منتشر شده، پیکه میخواهد صد درصد سهام را در اختیار داشته باشد. مدیر ارشد اجرایی باشگاه خوان اولیور است که در دو سال آخر حضور خوان لاپورتا بهعنوان رییس بارسلونا، مدیر عمومی بارسا بود. لاپورتا که دوست اولیور است، همچنان دوست صمیمی پیکه هم هست.

رئوس از سپتامبر تاکنون دچار بحران مالی شده و مالکان با گروههای تجاری متعددی در مذاکره هستند تا باشگاه را بفروشند اما تاکنون به نتیجهای نرسیدهاند. رئوس تا دو روز دیگر فرصت دارد تا 5 میلیون یورو تعهداتش را بپردازد و از سقوط به سگوندا ب (دسته سوم) جلوگیری کند. آیا پیکه ناجی آنها میشود؟

بارسلونا یورو تنیس بحران مالی ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر