کد خبر: 697319 A

هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال؛

آبی‌پوشان تهرانی در ورزشگاه آزادی با سه گل صنعت نفت آبادان را بدرقه کردند.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان صنعت نفت آبادان بود و در نهایت به برتری سه بر صفر دست پیدا کرد. گزارش کامل این مسابقه را در ادامه مشاهده می‌کنید:

ورزشگاه: آزادی  / تماشاگر: 12 هزار نفر

تیم داوری: علی صفایی، مهدی عالیقدر، مهدی شفیعی و جواد محمدی

 

ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، میلاد زکی‌پور(87 میثم تیموری)، فرشاد محمدی‌مهر (83 مارکوس نویمایر)، فرشید باقری، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، روح الله باقری(65 اللهیار صیادمنش)، وریا غفوری و همام طارق

 

ترکیب صنعت نفت:

شهاب گردان، عقیل کعبی، وفا هخامنش، سیروان قربانی، حسین ساکی، مصطفی احمدی(78 محمدرضا غبیشاوی)، اکبر ایمانی، کرار جاسم، طالب ریکانی(46 بهنام برزای)، میلاد جهانی(67 جاناتان بواریتو) و رضا جبیره

کارت زرد:

کرار جاسم (73) از صنعت نفت آبادان

اکبر ایمانی (76) از صنعت نفت آبادان

میلاد زکی پور (80) از استقلال

سیروان قربانی (85) از صنعت نفت آبادان

مارکوس نویمایر (86) از استقلال

 

دقایق حساس بازی:

دقیقه 84: حرکت عالی نویمایر و طارق همام پشت محوطه جریمه به نویمایر رسید اما این بازیکن بد شانس بود که ضربه او به تیرک برخورد کرد.

دقیقه 74 (استقلال 3 - نفت آبادان صفر / الهیار صیادمنش): پاس خوب فرشید اسماعیلی به صیادمنش با ضربه چیپ زیبای این بازیکن همراه شد و استقلال به گل سوم خودش دست یافت.

دقیقه 71: سانتر خوب وریا غفوری با ضربه سر صیادمنش همراه شد اما این توپ با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 60: حرکت بازیکنان استقلال در یک رفت و برگشت به روزبه چشمی پشت محوطه جریمه رسید اما ضربه این بازیکن با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 58: حرکت ترکیبی بازیکنان استقلال در محوطه جریمه به فرشید باقری رسید اما ضربه این بازیکن با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 44: حرکت خوب بازیکنان نفت آبادان با پاس در عمق همراه شد که محمدی مهر قبل  از بازیکن نفت آبادان به توپ رسید و توپ را به کرنر فرستاد. این کرنر نتیجه ای برای نفت نداش

دقیقه 37: ضربه سیروان قربانی را مهدی رحمتی با یک واکنش خوب راهی کرنر کرد. این کرنر ارسالی برای نفتی ها ثمری نداشت.

دقیقه 33: روح الله باقری در یک موقعیت مناسب با ضربه خود یک کرنر برای استقلالی ها به دست آورد.

دقیقه 24 (استقلال 2 - نفت آبادان صفر / طارق همام): حرکت عالی فرشاد محمدی مهر از سمت راست با پاس کات بک او همراه شد. روح الله باقری به خوبی از کنترل توپ صرف نظر کرد تا توپ در موقعیت بهتر به طارق همام برسد و ضربه این بازیکن گل دوم آبی های تهرانی را رقم زد.

دقیقه 9 (استقلال یک - نفت آبادان صفر / فرشید باقری): ارسال فرشید اسماعیلی بعد از یک رفت و برگشت به باقری رسید و این بازیکن توانست با یک ضربه دقیق دروازه گردان را باز کند.

دقیقه 7: ارسال محمدی مهر در تیر دوم به فرشید اسماعیلی رسید اما ضربه این بازیکن بلاک شد و به کرنر رفت.

دقیقه 4: شوت از راه دور کرار جاسم با اختلاف زیاد به بیرون رفت تا اولین شوت بیرون از چهار چوب مسابقه به نام این بازیکن عراقی ثبت شود.

صنعت نفت آبادان لیگ برتر فوتبال استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر