کد خبر: 697296 A

سرمربی سپاهان در مورد تقابل تیمش با پدیده صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه‌نویی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر پدیده مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: می‌خواهم یک حمایت از کار آذری انجام دهم؛ اعتقاد ما این است که نگاه‌ها باید یکسان باشد و مساوات و عدالت رعایت شود سال گذشته هم ذوب‌آهن اصفهان نوشته شده بود و این رفتارها خوب نیست.

وی گفت: تیم‌های شهرستانی از هر نظر شرایط سخت‌تری دارند؛ وقتی تیم‌های شهرستانی این‌قدر مشکلات دارند باید نگاه‌ها عدالت محور باشد امیدواریم از این به بعد همه تیم‌ها را یکسان ببینند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: به یحیی  گل محمدی باشگاه و هواداران پدیده تبریک می‌گویم چند بازی آن‌ها را دیدم و لذت بردم مطمئنم فردا بازی خوبی می‌شود هم گل محمدی و هم ما به دنبال بازی خوب هستیم نه بازی بسته و وقت تلف کردن؛ دو تیم اهداف خوبی دارند امیدوارم حالا که در شرایط خوبی هستیم پیروز شویم، هر چند بازی سختی داریم

قلعه‌نویی افزود: امیدوارم تماشاگران از بازی لذت ببرند از باشگاه سپاهان و تابش به خاطر اینکه بازی فردا را رایگان اعلام کردند تشکر می‌کنم؛ امیدوارم استقبال خوبی صورت بگیرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا جلال‌الدین علی محمدی در بازی فردا حضور دارد یا خیر گفت: خواهشا این سؤالات را نپرسید در اینکه او بازیکن بزرگی است شکی نیست، ما افکار خاص خود را داریم و بر اساس افکار خود بازیکنان را انتخاب می‌کنیم او بازیکن باکیفیتی است و حتماً از او بیشتر استفاده می‌شود؛ اما اینکه او در این دیدار بازی می‌کند یا نه امشب مشخص می‌شود؛ به طور کلی از این به بعد نویدکیا، علی محمدی و پاپی بیشتر می‌توانند به ما کمک کنند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اشتباهات داوری هفته گذشته و همچنین تغییر داوری بازی فردا بیان داشت: از آقای فردوسی پور خواهش می‌کنم آماری به مردم نشان دهد که کدام تیم بیشتر از داوری ضرر دیده است؛ بازی قبل ما واقعاً ضرر دیدیم اما با ارادتی که به کارشناس برنامه 90 دارم انگار چیزی به ایشان گفته بودند؛ صحنه‌ها را حفظ کرده بود و قبل از دیدن صحنه‌ها درس پس می‌داد.

قلعه‌نویی با بیان اینکه  از داوری‌ها  ضرر کرده‌ایم افزود: نمی‌دانم چرا داور بازی فردا عوض شد اینکه چرا برخی داورها برای ما گذاشته می‌شود جای تعجب دارد؛ ما نامه هم نوشتیم اما یقیناً آن‌طور که باید رسیدگی انجام نمی‌شود.

 

وی درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها گفت: بارها نظرم را اعلام کرده‌ام، حضور بانوان مؤثر و تعیین‌کننده است ما اینکه چرا این رفتارها انجام می‌شود برای من هم جای تعجب دارد، البته قبلش باید زیرساخت‌ها مهیا شود؛  اگر آنان در شرایط فعلی بیایند چیزی که در شأن آن‌ها باشد وجود ندارد؛ اگر بسترها مهیا شد حضورشان می‌تواند کمک کند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره محرومان و مصدومان تیمش دربازی فردا گفت: فردا کی‌روش استنلی را به دلیل محرومیت و نویدکیا و سرلک را به دلیل مصدومیت در ترکیب نداریم با بازگشت نویدکیا از نیم‌فصل دوم برخی مشکلات ما در بخش هافبک حل می‌شود.

وی پیرامون این‌که هر دو تیم در دقایق پایانی زیاد به گل می‌رسند گفت: این موضوع بستگی به شرایط بازی دارد برخی مواقع تصمیماتی گرفته می‌شود که در زمین اجرا نمی‌شود؛ گل محمدی مربی خوبی است من اصلاً با او قابل قیاس نیستم و اینکه به او لقب «یحیی تایم» را دادند سزاوار اوست.

 

قلعه‌نویی پیرامون شرایط هواداران سپاهان گفت: برخی شرایط برای رفت‌وآمد هواداران از جمله شرایط رفت و آمد آن طور که باید در شأن آن‌ها نبوده است؛ اما به هر حال امیدوارم فردا هواداران به ورزشگاه بیایند.

سپاهان امیر قلعه‌نویی پدیده مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر