کد خبر: 696934 A

وزیر کی‌روش و برانکو را آشتی دهد

از پروین درباره اختلاف این روزهای کی‌روش و برانکو پرسیدیم که وی مدعی شد این مساله را باید تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال و همچنین سلطانی‌فر و صالحی‌امیری پیگیری کنند

به گزارش ایلنا، علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس در بین هواداران این تیم از محبوبیت خاصی برخوردار است. با وی درخصوص اتفاقی که در ورزشگاه آزادی در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی و آوردن پرچم ژاپن از سوی هواداران تبریزی افتاد، صحبت کردیم که دراین باره اظهارنظر جالبی را عنوان کرد.

پروین گفت: «من در حین بازی این صحنه را از تلویزیون ندیدم فقط شنیده بودم که چنین اتفاقی افتاده است اما در برنامه 90 آن صحنه را دیدم. کار، کار هواداری است و اکثر طرفداران تیم‌ها این کارها را انجام می‌دهند. اتفاقا با یحیی گل‌محمدی تلفنی صحبت می‌کردم و به او گفتم یک زمانی هواداران مشهدی به ورزشگاه نمی‌آمدند اما الان در هر بازی نزدیک به 10 هزار هوادار برای تماشای بازی‌های پدیده به ورزشگاه می‌رود. این نشان می‌دهد که تیم‌ها را هواداران می‌چرخانند.»

از پروین درباره اختلاف این روزهای کی‌روش و برانکو پرسیدیم که وی مدعی شد این مساله را باید تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال و همچنین سلطانی‌فر و صالحی‌امیری پیگیری کنند. آنها باید زمینه‌ای را فراهم کنند که کی‌روش و برانکو با یکدیگر آشتی کنند تا فوتبال ایران موفق شود.

سلطان پرسپولیسی‌ها درخصوص نتایج پرسپولیس ادامه داد: «خیلی دوست داشتم پرسپولیس در آسیا قهرمان شود. نمی‌دانم این روزها مدام گفته می‌شود پرسپولیس بازیکن ندارد . این حرف درست نیست. شاید پرسپولیس نیمکت ضعیفی داشته باشد اما آنهایی که در ترکیب این تیم بازی می‌کنند همگی از تجربه بالایی برخوردار هستند. چند سال است می‌گویند باید روی پایه‌های پرسپولیس سرمایه‌گذاری صورت بگیرد و هر سال 2 بازیکن از امیدها با بزرگسالان قرارداد ببندند نه اینکه دنبال بازیکن از تیم‌های دیگر باشیم.»

 

پرسپولیس علی پروین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر