کد خبر: 696690 A

هفته پنجم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا امشب به پایان می رسد.

به گزارش ایلنا، دومین شب از هفته پنجم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا امشب با انجام 8 دیدار به پایان می رسد. در گروه اول اتلتیکو مادرید در یک بازی نسبتا ساده باید در خانه خود و از ساعت 21:25 دقیقه به مصاف تیم قعرنشین و یک امتیازی موناکو برود. شاگردان سیمئونه که با دورتمون برای سرگروهی در رقابت هستند هم اکنون با 9 امتیاز در رده دوم قرار دارند.

دیگر دیدار این گروه بین دورتموند و بروژ خواهد بود. نماینده آلمان باید در زیگنال ایدونا پارک به مصاف تیم بلژیکی برود. بروژ تنها در صورت پیروزی می تواند اندک شانس صعود خود به مرحله بعد را حفظ کند. آنها در صورت متوقف کردن دورتموند می توانند تا حد زیادی رسیدنشان به لیگ اروپا را تضمین کنند. در سوی مقابل تیم صدرنشین دورتموند برای سرگروهی نیاز به سه امتیاز این دیدار خانگی دارد.

11

در گروه ششم همه نگاه ها به ومبلی لندن است. تاتنهام که عملکرد خوبی در این فصل نداشته برای اینکه اندک شانس خود را برای صعود به مرحله بعد حفظ کند باید در خانه خود اینترمیلان را شکست دهد و ضمن گرفتن انتقام باخت دور رفت چشم به لغزش نراتزوری در هفته آخر داشته باشد و البته خودش هم بتواند بارسا را از پیش رو بردارد. هم اکنون تاتنهام با 4 امتیاز تیم سوم جدول است و اینتر با 7 امتیاز رتبه دوم را مال خود کرده است.

دیگر مسابقه هم بین تیمهای صدر و قعرنشین برگزار می شود. آبی اناری ها به هلند رفته اند تا مقابل تیم مارک فن بومل قرار بگیرند. بارسا با 10 امتیاز صدرنشین است و با گرفتن یک امتیاز هم صعود آنها قطعی خواهد شد. در سوی مقابل تیم هلندی با یک امتیاز اندوخته ای که دارد فقط می تواند رویای صعود به لیگ اروپا را در ذهن خود داشته باشد.

12

اما به جذاب ترین گروه می رسیم. گروه سوم. جایی که فاصله تیم چهارم با اول فقط دو امتیاز است! در این گروه لیورپول با 6 امتیاز و به خاطر تفاضل گل نسبت به ناپولی صدرنشین است. پاریسن ژرمن هم با 5 امتیاز تیم سوم جدول رده بندی به حساب می آید و ستاره سرخ بلگراد با 4 امتیاز آخر است. حالا در این هفته ابتدا ناپولی در خانه باید به مصاف ستاره سرخ برود و احتمالا یک برد را جشن بگیرد. شاگردان آنچلوتی با پیروزی در این مسابقه شانس خود برای صعود را به شدت افزایش می دهند. در دیگر مسابقه هم که حساس ترین بازی هفته هست؛ لیورپول باید در پارک دو پرانس به مصاف پاریسن ژرمن برود. توخل به چیزی جز گرفتن انتقام از هموطن خود فکر نمی کند.

13

گروه چهارم. معمولی ترین گروه این دوره از رقابت ها. لوکوموتیو حذف شده و شانس کمی برای صعود به لیگ اروپا دارد. این تیم صفر امتیازی باید در خانه به مصا تیم بالاسری خود گالاتاسرای برود. برد تیم روسی رقابت برای کسب رتبه سوم را به هفته آخر می کشاند اما هر نتیجه دیگری این ماجرا را در روسیه به اتمام خواهد رساند. تیم ترکیه ای هم برای اینکه همچنان بخت صعود به دور دوم را داشته باشد باید از این بازی سه امتیاز را به دست بیاورد. این دیدار از ساعت 21:25 دقیقه آغاز می شود.

تیمهای پورتو و شالکه هم از ساعت 23:30 دقیقه دیگر دیدار این گروه را به انجام خواهند رساند. یک جدال جذاب برای سرگروهی. البته تیم آلمانی نیم نگاهی به بازی گالا هم خواهد داشت؛ چرا که خطر این تیم ترکیه ای هنوز به طور کامل برطرف نشده است. پورتو با یک امتیاز هم می تواند صعود خود را قطعی کند.

14

بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا لیورپول تاتنهام اینترمیلان پاریسن ژرمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر