کد خبر: 696488 A

جیانلوکا ویالی یکی از چهره‌های منحصر به‌فرد فوتبال ایتالیا است. ستاره‌ای که در دهه 90 با آن ریش‌های پروفسوری در خط حمله ایتالیا و باشگاه یوونتوس چشم‌ها را خیره می‌کرد و در سال‌های بعد در فوتبال انگلیس در چلسی بدل به یک اسطوره شد

به گزارش ایلنا، ویالی این روزها به جای حضور در عرصه ورزش و جنگ با رقبا، با هیولایی به نام سرطان می‌جنگد. ویالی تایید کرد که یک سال است با سرطان دست و پنجره نرم می‌کند و داستان زندگی او می‌تواند الهام بخش خیلی از افرادی باشد که با شرایطی مشابه زندگی می‌کنند: در حال حاضر خوبم، در واقع خیلی خوب. یک سال شده و در این مدت، وضعیت بدنی بسیار بدی داشتم، هر چند هنوز نمی‌دانم این مسابقه چطور پایان می‌یابد. زیر لباس‌هایم، همیشه لباس‌های بزرگ می‌پوشیدم تا کسی متوجه چیزی نشود. من هنوز همان شخصی بودم که همه می‌شناختند.

مربی ایتالیایی در ادامه گفت: امیدوارم که داستان من الهام بخش آنهایی باشد که در مقطع بحرانی و حساسی از زندگی‌شان هستند. امیدوارم داستان من را پیش از خواب بخوانند یا صبح به محض اینکه از خواب بیدار شدند. یکی از مهم‌ترین چیزهایی که در طول دوره درمانم به من امید می‌داد، جمله‌ای بود که روی دیوار آویزانش کردم: ما ساخته افکار خود هستیم. مهم‌ترین چیز پیروزی نیست، این است که مثل یک برنده فکر کنید. زندگی یعنی 10 درصد اتفاقاتی که برای ما می‌افتد و 90 درصد برخورد ما با این اتفاقات. امیدوارم که داستان من به دیگران کمک کند تا بتوانند به بهترین شکل با اتفاقات روبه‌رو شوند.

چلسی یوونتوس جانلوکا ویالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر