کد خبر: 695534 A

بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی تیمی جهان 2018 - امارات

تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران در مرحله نیمه‌نهایی رو در روی تیم قزاقستان قرار گرفت و با از پیش رو برداشتن این تیم به فینال مسابقات قهرمانی تیمی جهان 2018 صعود کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی تیمی جهان در سال 2018 با حضور 8 تیم دعوت شده از سوی فدراسیون جهانی از روز گذشته (شنبه - سوم آذرماه) در مجموعه ورزشی «زاید» فجیره آغاز و امروز به پایان می‌رسد.

تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران که در گروه دوم قرار داشت، موفق شد با 3 پیروزی متوالی به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند و در این مرحله رو در روی تیم قزاقستان قرار گرفت و توانست با شایستگی نتیجه را 49 بر 29 به نفع خود به پایان برساند و فینالیست شود.

سروش احمدی، میرهاشم حسینی، ابوالفضل یعقوبی، سینا بهرامی و مهدی خدابخشی اعضای تیم ایران را تشکیل داده‌اند.

تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران در گروه دوم با تیم‌های آذربایجان، چین و ازبکستان هم‌گروه شده بود که در اولین مسابقه خود به مصاف تیم آذربایجان رفتند و موفق شدند با نتیجه 66 بر 58 این مبارزات را به پایان برساند. در دومین دیدار رو در روی تیم چین قرار گرفت و با نتیجه 45 بر 44 با پیروزی از شیاپ‌چانگ خارج شد و در آخرین پیکار نیز برابر تکواندوکاران ازبکستان با نتیجه 54 بر 37 به برتری رسید تا بدون شکست راهی نیمه نهایی شد.

تیم های ایران و آذربایجان از گروه اول و قزاستان و روسیه از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

در مصاف نخست مرحله نیمه نهایی تیم آذربایجان نتیجه را 27 بر 26 به روسیه واگذار کرد و در دومین دیدار این مرحله نیز قزاقستان برابر ایران شکست خورد؛ برهمین اساس نمایندگان کشورمان در فینال این دوره از مسابقات با تیم روسیه مبارزه خواهند کرد.

هدایت این تیم برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و هاشم زنگنه به عنوان مربی است. سیدحسن میر نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

گفتنی است؛ مسابقات قهرمانی تیمی جهان دارای گرید تیمی G2 می‌باشد و به ترتیب به تیم‌های اول 20 امتیاز، دوم 12 امتیاز، سوم 7.2 امتیاز و پنجم 4.32 امتیاز تعلق می‌گیرد.

شهرداری ورامین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر