کد خبر: 695396 A

تراکتورسازی بدون حضور دو مهاجم بریتانیایی خود به مصاف پرسپولیس می‌رود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی باید در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر در تهران و در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس برود.

تراکتوری‌ها که در هفته‌های اخیر با نتایج خوب خود اوج گرفته‌اند در این دیدار با یک بدشانسی بزرگ مواجه شدند و آنهم غیبت استوکس و اروین در تمرینات بود.

دو مهاجم خارجی تراکتورسازی در حالی به مرخصی رفتند که در موعد مقرر بازنگشتند و حالا استوکس روز گذشته به تبریز رسید و اروین هم اعلام کرده قصد بازگشت ندارد. نکته حائز اهمیت اینجاست که به نظر می‌رسد تقوی قصد استفاده از استوکس را هم در ترکیب اصلی ندارد و ارنج خود را بدون این دو نفر خواهد چید.

گلر تراکتوری‌ها مثل همیشه فروزان است و در خط دفاع هم همان چینش همیشگی را شاهد هستیم با این تفاوت که احتمال بازگشت عبدالله‌زاده به ترکیب اصلی وجود دارد. پیروانی اعلام کرد مشکل او حل شده و در تمرینات حاضر است و به احتمال زیاد در این دیدار مهم و حیاتی به میدان خواهد رفت و زوج طیبی خواهد شد.

خط هافبک مثل همیشه شاهد حضور مهدی‌پور، شجاعی و سوگیتا است و با توجه به غیبت استوکس و اروین احتمالا دژاگه به یک خط جلوتر رفته و در پست مهاجم سایه بازی می‌کند تا طاهران وارد ترکیب شود و در خط میانی قرار بگیرد.

تک مهاجم نوک تراکتورسازان در صورت عدم حضور استوکس هم محمدرضا آزادی جوان خواهد بود.

Screenshot_2018-11-24 Football Formation Creator - Make Your Team and Share Tactics

پرسپولیس تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر