کد خبر: 695395 A

احمدزاده: می‌توانستیم یک امتیاز بگیریم / در تلاشیم شرایط ملوان را بهبود ببخشیم

سرمربی تیم ملوان در نشست خبری پس از بازی با آلومینیوم اراک حاضرشد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

احمدزاده: می‌توانستیم یک امتیاز بگیریم / در تلاشیم شرایط ملوان را بهبود ببخشیم

به گزارش ایلنا، محمداحمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از شکست برابر آلومینیوم اراک اظهار داشت: بازی بسیار جذابی را شاهد بودیم آلومینیوم تیم تاکتیکی ای بود که مشخص است روی آن کار شده است، ولی به اعتقاده بنده می توانستیم حداقل ۱ امتیاز از این بازی کسب کنیم.

محمد احمدزاده ادامه داد: در نیمه اول آلومینیوم تیم برتر زمین بود ولی در نیمه دوم توپ و میدان در اختیار ما بود، آلومینیوم در این نیمه تنها همان دو موقعیت را داشت که از آن به نحو احسن استفاده کرد.
وی خاطرنشان کرد: اگر ضربه سر میلاد احمدی در دقایق پایانی به تیرک برخورد نمی کرد به حداقل حقمان در این دیدار می رسیدیم ولی به هر حال بدشانسی در چند هفته اخیر پا به پای ملوان در حرکت است.
سرمربی تیم فوتبال ملوان در خصوص شرایط تیم ملوان اظهار داشت: همه از جمله مالک و مدیر عامل، مسئولین محلی و مردم در تلاش و امیدوار هستند که ملوان بتواند شرایط خوبی را بدست آورد که این امید را هم بازیکنان با عملکرد و تلاششان در تمرین و بازی به مردم داده اند.
وی در پایان افزود: بی جهت به آینده امیدوار نیستیم چرا که معتقدم با تلاش همه جانبه این فصل سخت را می توانیم با خوشحالی به پایان برسانیم
انتهای پیام/
ملوان محمد احمدزاده آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر