کد خبر: 694513 A

مدافع محبوب کارلوس کی‌روش بازهم نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان بدهد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ایران در دیداری دوستانه در مقابل ونزوئلا قرار گرفت و به نتیجه‌ی تساوی 1 بر 1 دست یافت.

ترکیب خط دفاعی ایران با توجه به مصدومیت پورعلی‌گنجی و مجید حسینی دستخوش تغییرات شده بود و محمد رضا خانزاده و محمدحسین‌کنعانی زادگان زوج خط دفاعی ایران را در این مسابقه تشکیل داده بودند. دو بازیکنی که دعوتشان به تیم ملی در ادوار مختلف همواره مورد نقد رسانه‌ها و مردم بوده و کارلوس کی‌روش از حضور آنها در تیم ملی ایران حمایت کرده است.

در بازی ونزوئلا کنعانی زادگان عملکرد خوبی داشت و با زدن ضربات سر اول همچنین جا نماندن در کورس‌های سرعتی توانست نمره‌ی قابل قبولی بگیرد اما خانزاده دقیقا بر عکس کنعانی زادگان عمل کرد و نشان داد انتقاد ها از او بی دلیل نبوده است.

در صحنه‌ی گل ونزوئلا شاهد بودیم که خانزاده در رسیدن به صحنه و محوطه‌ی جریمه کند عمل کرد و ماچیس بازیکن تکنیکی تیم ونزوئلا با حرکت در عرض و ضربه‌ی هوشمندانه توانست دروازه‌ی ایران را باز کند.

خانزاده36

علاوه بر صحنه‌ی گل در چندین نوبت شاهد این بودیم که خانزاده خط آفساید را پر کرد بود و بازیکنان سرعتی ونزوئلا به راحتی از تله آفساید عبور کرده و با عابدزاده تک به تک شوند.

خانزاده که زمانی در لیگ برتر ایران بازی می‌کرد و مورد نقد کارشناسان و هواداران فوتبال بود در تیم الاهلی قطر هم عملکرد مناسبی نداشته و میلان ماچالا از عملکرد او چندان راضی نیست. حتی شایعه شده بود به مدیران باشگاه درخواست داده تا عذر خانزاده را بخوانند و مدافع دیگری جایگزین او کنند که باید ببینیم چه آینده‌ای انتظار خانزاده را خواهد کشید.

خانزاده12

 

تیم ملی فوتبال ایران محمدرضا خانزاده فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر