کد خبر: 694470 A

هافبک تیم ملی کشورمان در خصوص شرایط تیم در آستانه جام ملت‌ها صحبت کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، سامان قدوس در مصاحبه‌ای بعد از دیدار برابر ونزوئلا گفت: بازی برابر ونزوئلا خیلی خوب و مفید بود و این تیم حریف خوبی بود.

قدوس ادامه داد: این تیم خیلی خوب بازی می‌کرد و می‌جنگید. اما من معتقدم باید بهتر بازی کنیم و البته شایسته برد بودیم و از موقعیت‌هایی که بدست آوردیم برای گل زنی به خوبی استفاده نکردیم. اگر از موقعیتهایمان به خوبی استفاده می‌کردیم می‌بایست با تعداد گل‌های بیشتری برنده مسابقه می‌شدیم. ما برای بازی بعدی باید آماده شویم و با بازیهای بیشتری به مسابقات بزرگ جام ملتهای آسیا قدم بگذاریم.

وی در ادامه افزود: من نگرانی برای گل زدن مهاجمان در تیم ملی ندارم. ما مهاجمان خوبی در تیم ملی داریم و به هیچ عنوان مشکل گلزنی نخواهیم داشت. ما باید تلاشمان را بیشتر کنیم و هر روز عملکردمان بهتر از روز قبل باشد.

قدوس در ادامه گفت: ما همیشه با مشکلاتی در زمینه آماده‌سازی سر و کار داریم که نمی‌دانم چگونه باید با آن کنار بیاییم. اما کادر فنی تیم ملی در هر اردو و تورنمنت تمام تلاش خود را برای افزایش تمرکز بازیکنان به کار می‌بندند که این برای ما خیلی خوب است.

وی در پایان افزود: من خیلی خوشحالم که اینجا هستم و در آستانه مسابقات بزرگ جام ملتهای آسیا هستیم. من با تمام وجودم می‌خواهم بازی‌ها و عملکرد خوبی در این مسابقات داشته باشم.

تیم ملی ایران سامان قدوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر