کد خبر: 694456 A

مهاجم تیم ملی ایران می‌گوید باید در بخش هجومی بیشتر کار کنیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،سردار آزمون در مورد دیدار با ونزوئلا گفت: تیم ونزوئلا تیم خوبی بود و بازیکنان بسیار خوب و با تکنیکی داشت هم در اروپا و هم در امریکا در تیم های خوب بازی می کنند و تیم بسیار جنگنده ای داشتند.
ما می توانستیم از موقعیتهای بهترین استفاده را انجام دهیم اما این اتفاق نیافتاد و ما باید در این بخش بیشتر کار کنیم تا بتوانیم در جام ملتها با تقویت این بخش بتوانیم موفق تر عمل کنیم.
در مورد موقعیت گلی که داشت و دروازه بان ونزوئلا آن را به خوبی سیو کرد گفت: بله. موقعیت خوبی بود و البته این دروازه بان موقعیت گل و ضربه کریم انصاریفرد را هم به خوبی دریافت کرد. همچنین مهدی طارمی هم چند حرکت و موقعیت خوب داشت که دروزاه بان موفق به گرفتن آن شد و به نظر من این تیم دروازه بان بسیار خوبی داشت.
وی در مورد بازی تیم ملی در این دیدار گفت: ما باید با تیم های خوب بازی کنیم البته همین ونزوئلا هم تیم بسیار خوبی بود. ما باید با تیم های سطح بالا بازی کنیم تا اعتماد به نفس تیم بالا برود. همه ما در حال حاضر یک آرزو داریم و آن هم موفقیت در جام ملتها است که امیدوارم به کمک همه به آن دست پیدا کنیم.

تیم ملی ایران فدراسیون فوتبال سردار آزمون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر