کد خبر: 693667 A

مقایسه پرسپولیس اول فصل با امروز

بازیکنان پرسپولیس تهران با تغییرات چشمگیر نسبت به اولین بازی فصل به مصاف پیکان تهران رفتند.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی فصل 98-97 خود در شهر مشهد به مصاف پدیده رفت و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی دست پیدا کرد.

پرسپولیس رقابت های لیگ هفدهم را با حضور علیرضا بیرانوند در چارچوب دروازه آغاز کرد. تیم فصل گذشته پرسپولیس در خط دفاع صادق محرمی، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده و محمد انصاری را داشت که امسال از این بین، صادق محرمی در پرسپولیس نبود و سید جلال حسینی از ابتدا کار را آغاز کرد.

خط میانی فصل گذشته متشکل از ربیع خواه، مسلمان، احمدزاده و امیری بود. امسال اما بازی نخست فصل برای پرسپولیس در خط هافبک با حضور کامیابی نیا، نوراللهی، بشار رسن و عالیشاه همراه شد. در این قسمت تمام بازیکنان جدید بودند. در خط حمله هم علی علیپور و سیامک نعمتی کار را آغاز کردند.

امروز 12 هفته از مسابقات لیگ برتر گذشته و سرخپوشان تهرانی که درگیری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بودند پس از نایب قهرمانی در این بازی‌ها، بازی معوقه هفته نهم لیگ برتر مقابل پیکان را با ترکیب کاملا متفاوتی نسبت به اول فصل استارت زدند.

در بازی امروز علیرضا بیرانوند به دلیل حضور در تمرینات تیم ملی فوتبال غایب است و رادوشویچ در دروازه حضور دارد. شجاع و سیدجلال دو مهره ثابت بازی‌های پرسپولیس بوده‌اند و در کنار آنها شایان مصلح و سیامک نعمتی خط دفاعی را تکمیل کرده‌اند. 

آدام همتی در کنار کامیابی نیا، نعمتی و محسن ربیع خواه خط میانی را ایجاد کرده و جای خالی بشار رسن را پر کرده که در اردوی تیم ملی عراق حضور دارد. در خط حمله در این مسابقه گادوین منشا زوج علی علیپور است.

photo_۲۰۱۸-۱۱-۱۹_۱۶-۳۸-۳۷

عکس: امیرحسین خیرخواه 

برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر