کد خبر: 693552 A

محمد صلاح و سادیو مانه روزهای متفاوتی را در تیمهای ملی شان پشت سر می گذارند.

به گزارش ایلنا، سادیو مانه مهاجم تیم فوتبال لیورپول و هموطنانش در تیم ملی سنگال در چارچوب دیدارهای مرحله مقدماتی جام ملت‌های آفریقا میهمان گینه استوایی بودند و این تیم را با نتیجه یک بر صفر شکست دادند.

با اینکه سنگال این بازی را برد اما خاطره شیرینی از آن برای سادیو مانه به یادگار نماند چرا که هموطنانش بارها و بارها او را «هو» کردند تا جایی که سرانجام این بازیکن با چشمانی گریان زمین بازی را ترک کرد.

دلیل اینکه سادیو مانه تحت فشار روانی شدیدی قرار گرفت، مقایسه کردن خود با هم‌تیمی مصری‌اش محمد صلاح بوده که در کشورش محبوبیت فراوانی دارد. هواداران سنگال زمانی شروع به هو کردن ستاره تیم‌شان کردند که این بازیکن 26 ساله یک موقعیت گلزنی ایده‌آل را برای افزایش حاشیه امنیت تیمش به دو گل از دست داد. هواداران از آن زمان تا پایان بازی به هو کردن مانه ادامه دادند و او با به صدا درآمدن سوت پایان بازی روی زمین افتاد و در حالی که گریه می‌کرد با کمک هم‌تیمی‌هایش از زمین بازی خارج شد.

سنگال پیش از این بازی از صعودش به مرحله نهایی جام ملت‌های آفریقا اطمینان حاصل کرده بود و با این پیروزی از صدرنشینی‌اش در جدول گروه مطمئن شد.

سادیو مانه محمد صلاح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر