کد خبر: 689839 A

سلطانی‌فر در دیدار با شیخ سلمان:

وزیر ورزش و جوانان در دیدار با رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، گفت: حق تیم های ایرانی است که در ایران میزبان تیم های عربستانی باشند.

به گزارش ایلنا، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در دیدار با شیخ سلمان، گفت: از شما رسما دعوت می کنم در سفر بعدی به همراه هم از جاذبه های فرهنگی و مذهبی ایران بیشتر دیدن کنید.

وزیر ورزش و جوانان افزود: معتقدم نبض فوتبال آسیا در ایران می تپد و لازم است از همکاری های شما برای رشد و توسعه فوتبال آسیا تشکر کنم. خصوصا تلاش های شما برای استاندارد سازی باشگاهها در فوتبال آسیا بسیار اثرگذار است.

سلطانی فر گفت: برای آماده بازی استادیوم آزادی بهترین و بیشترین تلاش را داشتیم و خوشبختانه امروز در یک وضعیت مناسب میزبان فینال لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

وزیر ورزش و جوانان از شیخ سلمان خواست حمایت خود از باشگاههای ایران ادامه دهد و تاکید کرد: حق تیم های ایرانی است که در ایران میزبان تیم های عربستانی باشند و از کنفدراسیون فوتبال آسیا و شما انتظار داریم که ورزش از مسایل سیاسی جدا باشد. ما ورزش و بخصوص فوتبال را پیوند دهنده ملتها می دانیم و معتقدیم پیام آور صلح و دوستی ملتهاست.

سلطانی فر با اشاره به ثبات مدیریت در کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان کرد: ما از برنامه‌ها و قدم های موثر شما حمایت کرده و این موضوع را جدی دنبال می کنیم.

وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: فوتبال ایران علاوه بر حضور موفق در جام جهانی در تمام رده‌ها بسیار موفق بوده است و خوشحالم که مورد توجه و حمایت کنفدراسیون فوتبال آسیاست.

سلطانی فر شیخ سلمان را یک مدیر فعال و موفق دانست و گفت: احساسات متقابل برادرانه بین ما بر قرار است و ان‌شاالله در آینده ای نزدیک دیدارهای ما ادامه خواهد یافت. ظرفیت های فوتبال ایران در کنار کنفدراسیون فوتبال آسیا موجب موفقیت بیشتر فوتبال آسیا خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: از رهبر معظم انقلاب تا دکتر روحانی ریاست جمهور و ریاست مجلس و نمایندگان مردم در مجلس و اعضای دولت و طرفداران پر شمار فوتبال ایران همه حامی فوتبال هستند و نسبت به مسایل آن توجه زیاد دارند

شیخ سلمان مسعود سلطانی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر