کد خبر: 689545 A

سرمربی پیکان در مورد رویارویی با پارس جنوبی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی با پارس جنوبی اظهار داشت: امیدواریم این بار که در شهر جم بازی می‌کنیم بهتر از دفعه قبل باشیم و حتما هم همین‌طور خواهد شد و می‌خواهیم یک بازی خوب و قوی و موفقیت‌آمیزی را انجام بدهیم. پارس جنوبی در این یکی دو ساله شایستگی‌هایش را ثابت کرده ما هم شرایطی مثل آنها داشتیم و تیمی بودیم که از لیگ یک به لیگ برتر آمدیم و  در این دو ساله و خرده‌ای توانسته‌ایم صاحب شخصیت جدیدی شویم و ان‌شاءالله هواداران یک بازی خوب و فنی خواهند دید. 

وی در مورد اینکه پیکان در این فصل تیم شادابی نیست، گفت: اینکه شما می‌گویید مثل پارسال شاداب نیستید مبهم است و استناد شما به چه چیزی است؟ آن چیزی که ما انجام می‌دهیم و به آن رسیده‌ایم در راستای اهدافمان است و بازی‌های خوبی در این ۱۰ بازی اخیر انجام داده‌ایم.

وی افزود: بعد از هفته هشتم، ما یک ماه بازی نکردیم و این مسئله روی کیفیت ما تأثیر گذاشت ولی ان‌شاءالله از این به بعد بازی‌های بهتری ارائه خواهیم کرد. 

سرمربی پیکان در مورد اینکه خبرنگاران بوشهری بابت حاشیه‌سازی فصل گذشته دلخوری‌هایی از شما دارند، گفت: فصل گذشته زمانی که می‌خواستیم به این شهر بیاییم، ابتدا مهمانسرای این شهر را رزرو کردیم، اما سپس گفتند نمی‌توانیم این مهمانسرا را به شما بدهیم، این گلایه ما بود، که بعد به ما گفتند به عسلویه بروید وهتل بگیرید، که عسلویه با شهر جم از نظر مسافت، دما و ارتفاع تفاوت دارد، که گفتیم این درست نیست. بعد از بیان این مسائل پذیرفتند که در شهر جم به ما جا بدهند، البته آن زمان شرایط اسکان ما مثل الان نبود، اکنون این محل خیلی جا افتاده و تجهیز شده است، ولی پارسال اینگونه نبود. 

سرمربی پیکان در مورد اینکه محروم و مصدوم دارد یا نه، گفت:‌ مصدوم نداریم و مگنو باتیستا محروم است. 

وی در مورد شناختش از تیم پارس جنوبی گفت: خیلی خوب است فوتبال در لیگ برتر به این بخش‌ها از کشور رسیده است و مردم می‌توانند در ورزشگاه حاضر شوند و با نتایج شاد شوند. حضور در لیگ برتر مهمترین بخش پارس جنوبی است. فارغ از همه نتایج و برد و باخت‌ها، این مسئله باارزش‌ترین اتفاقی است که توانسته برای این منطقه فراهم کند و مردم اینجا خوشحال شوند و با دیدن فوتبال به هیجان بیایند و این بسیار ارزشمند است، اما تیمی مثل پارس جنوبی با شرایطی که دارد هر سال برای حفظ خودش شرایط سخت تری پیدا می‌کند و نباید انتظار سال اول را از این تیم داشت، محدودیت‌هایی در اینجا وجود دارد که شاید سال به سال این محدودیت‌ها آزارش دهد، اگر برایش فکری شود، شاید بتواند به زندگی‌اش در لیگ برتر ادامه دهد. 

جلالی در مورد اینکه اکثر تیم‌هایی که در مقابل پارس جنوبی بازی می‌کنند دفاعی هستند و می‌خواهند یک امتیاز بگیرند و تیم شما چگونه بازی خواهد کرد، اظهار داشت: ما همیشه فوتبال خودمان را بازی کرده‌ایم و به حریفان احترام می‌گذاریم و فردا هم همین‌گونه خواهد بود.

مجید جلالی پیکان تهران پارس جم جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر