کد خبر: 689391 A

سرمربی مس رفسنجان اعتقاد دارد تیمش لایق شکست در دربی نبود.

به گزارش ایلنا، میشو کریستوویچ در کنفرانس خبری بعد از شکست مقابل مس کرمان گفت: این باخت اصلا حق ما نبود. بازی بسیار سختی برای هر دو تیم بود و ما تیم برتر بازی بودیم. باید واقع بین باشیم که مس کرمان یک تیم خوب و بالانس است که محکم بازی می‌کند و گل زدن به این تیم سخت است. موقعیت‌هایی داشتیم از جمله پنالتی که تبدیل به گل نشد و دومین پنالتی حساسی بود که بعد از بازی مقابل اکسین نتوانستیم تبدیل به گل کنیم اما این بخشی از فوتبال است و برای ما اتفاق می‌افتد و فوتبال بی رحمی دارد.

سرمربی مس رفسنجان در مورد بازی نکردن اکبر صغیری اظهار داشت: صغیری مصدوم بوده و تمرینات کمی انجام داده بود و ما ریسک نکردیم تا مصدومیتش تشدید نشود وگرنه شاید نیم فصل را از دست می‌داد.

وی در مورد داوری گفت: همیشه می‌گویم که داوری خوب است. بچه‌ها می‌گفتند یک پنالتی برای نگرفته اما من ندیدم. کارش را فوق العاده انجام داد و ایرادی به او نیست. در مورد صحنه آفساید هم نمی‌توانم نظر بدهم چون ندیدم.

میشو در مورد ادامه لیگ و شرایط مس رفسنجان تصریح کرد: فعلا داشته‌هایمان در همین حد است و مجبوریم با تیمی که ابتدای فصل بسته شده کار کنیم. در بازی‌های گذشته عملکرد خوبی داشتیم اما مشکل ما گل نزدن است و باید تا نیم فصل برای جذب یک بازیکن گلزن صبر کنیم. البته کم شانس هم هستیم و بالاخره فوتبال یک روز روی خوشش را به ما نشان می‌دهد و اینطور نیست که همیشه دست ما از امتیاز کوتاه بماند.

بازی فوتبال مس کرمان نیم فصل رفسنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر