کد خبر: 689322 A

بازیکن برزیلی کاشیما آنتلرز امیدوار است با گلزنی در ورزشگاه آزادی جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را بالای سر ببرد.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برگشت مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل کاشیما آنتلرز در ورزشگاه آزادی به میدان می‌رود.

سرجینیو، مهاجم برزیلی نماینده ژاپن و زننده یک گل از دو گل بازی رفت، در گفت وگو با سایت رسمی AFC اظهار داشت: من به عنوان یک بازیکن خیلی خوشحال هستم که در این فضای جذاب حضور پیدا می‌کنم و  باعث خوشحالی‌ام است که فرصت بازی مقابل این همه هوادار در ورزشگاه آزادی را دارم. ما توانایی متمایزی داریم و این خوب است که ما موفق شدیم در خانه به پیروزی برسیم. در بازی رفت متوجه شدیم که پرسپولیس قوی است و بازی آنها بیشتر فیزیکی است.

او ادامه داد:  به همین خاطر زمان زیادی برد تا بتوانیم به بازی برگردیم. با این وجود ما توانایی این را داشتیم که بازی را آرام کنیم و توپ را روی زمین به جریان بیندازیم و برای خودمان فرصت سازی کنیم. اکنون می‌دانیم که در بازی برگشت نیز انتظار بازی فیزیکی را داریم.

سرجینیو گفت: خوشحالم که در این مسابقات 5 گل را به ثمر رساندم اما هنوز تمام نشده است. اگر در بازی بعدی ما با پرسپولیس شانسی برای گلزنی داشته باشم دوست دارم از آنها نهایت استفاده را داشته باشم. مهمترین چیز این است که بتوانیم جام قهرمانی را کسب کنیم و اگر در جریان بازی فرصتی برای گلزنی نیز داشته باشم و گل بزنم این اتفاق بزرگی می شود. در شرایط کنونی تنها به این فکر می کنیم که آنجا برویم و فوتبال خوب خودمان را انجام دهیم. هدف ما پیروزی و قهرمانی  است و روی آن تمرکز داریم.

کاشیما آنتلرز فینال لیگ قهرمانان آسیا سرجینیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر