کد خبر: 689319 A

نتایج کامل رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا

شب اول هفته‌ی چهارم لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری هشت مسابقه انجام شد.

به گزارش ایلنا، مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به پایان مرحله‌ی گروهی نزدیک می‌شود و تیمها تلاش خود را  برای صعود به دور بعد دو چندان کرده‌اند.

در مهمترین بازیهای دیشب بارسلونا که با تک گل مالکوم از میزبان خود اینتر پیش بود با گل دقایق پایانی ایکاردی برد را با تساوی عوض کرد و با همین تک امتیاز نیز صعود خود به دور بعد را جشن گرفت.

در گروه مرگ این مسابقات اتفاقی عجیبی این گروه را تحت‌الشعاع قرار داد. لیورپول  فینالیست سال گذشته‌ی رقابتها در بلگراد میهمان ستاره سرخ بود که در این مسابقه با ارائه‌ی عملکردی ضعیف با دو گل مغلوب اسن تیم شد تا معادلات در این گروه را بر هم زند. ناپولی و پاری سن ژرمن نیز در سن پائولو رودروی هم قرار گرفتند که مصاف شاگردان آنجلوتی و توخل برنده نداشت تا همه چیز در این گروه به دو بازی آخر کشیده شود.

تاتنهام با برد لحظات پایانی خود مقابل آیندهوون وضعیت خود در جدول را سر و سامان داد و امیدوار به دو بازی باقیمانده باقی ماند.

شاگردان سیمئونه نیز با جبران شکست سنگین دور رفت مقابل دورتموند این تیم قدرتمند آلمانی را با دو گل شکست دادند در دیگر دیدار این گروه تیری آنری و شاگردانش در تیم موناکو نیز با شکست سنگین مقابل بروژ بلژیک شانس خود برای صعود به دور بعد را از دست دادند تا تیره‌روزی های آنها ادامه پیدا کند.

پورتو و ایکر کاسیاس نیز با برتری در مقابل لوکوموتیو مسکو جایگا خود در صدر جدول را مستحکم تر از قبل کرد. در این گروه شالکه نیز در خانه گالاتاسرای را برد و در جایگاه دوم جدول این گروه قرار گرفت.

نتایج کامل مسابقات لیگ قهرمانان اروپا که شب گذشته انجام شد به شرح ذیل است:

نتایج اروپا

لیگ قهرمانان اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر