کد خبر: 689060 A

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا باز هم به سیدجلال حسینی و بازگشت او به تیم ملی ایران اشاره کرده است.

به گزارش ایلنا، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا با نزدیک‌تر شدن به آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا 2019 که قرار است در ماه ژانویه پیش‌رو به میزبانی امارات برگزار شود، به بررسی پنج مورد هیجان‌انگیز در بازی‌های ملی پیش‌رو پرداخته است که یکی از این موارد را هم به پرسپولیس و بازیکنان این تیم اختصاص داد.

AFC در این مورد نوشت: «وقتی پا به بازی‌های ملی پیش‌رو می‌گذاریم، دیگر متوجه شده‌ایم که کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شده است. کاشیما آنتلرز با پیروزی 2 بر صفر بازی رفت، در تاریخ 10 نوامبر (19 آبان) در بازی برگشت در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس خواهد رفت. در ترکیب دو تیم بازیکنانی ملی‌پوشی وجود دارند که به اردوی تیم‌های ملی فوتبال خود خواهند رفت که افتخار برای کسب مدال یا ناامیدی بسیار نزدیک است.  

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس یکی از اولین نام‌های لیست کارلوس کی‌روش برای تیم ملی فوتبال ایران است، این در حالی است که سیدجلال حسینی 36 ساله که جام جهانی 2018 روسیه را از دست داد، در پی غیبت اجباری مرتضی پورعلی‌گنجی به دلیل مصدومیت، امیدوار به بازگشت به تیم ملی فوتبال ایران است. نمایش این فصل بشار رسن هم او را در ترکیب اصلی تیم ملی عراق قرار داده است و انتظار می‌رود که او هم به اردوی تیم ملی این کشور دعوت شود».

پرسپولیس تیم ملی ایران ای اف سی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر