کد خبر: 688699 A

جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال روز گذشته با حضور کلیه اعضا برگزار شد.

به گزارش ایلنا، نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال روز گذشته (یکشنبه 13 آبان) با حضور مهدی تاج،  محمدرضا ساکت، علی کفاشیان، محمود اسلامیان، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی، حیدر بهاروند، محمود شیعی و لیلا صوفی‌زاده برگزار شد.

در ابتدای این نشست، اعضای هیات رئیسه فدراسیون ضمن حمایت از نظام داوری کشور در خصوص هرگونه فضاسازی، بیانیه و مصاحبه قبل و بعد از بازی درخصوص داوران، از ارکان قضایی فدراسیون خواست تا نسبت به برخورد وفق مقررات، اقدامات جدی داشته باشند و همچنین به باشگاهها یادآوری کرد هرگونه نقطه نظر در مورد مسائل داوری را به صورت کتبی به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ جهت پاسخ ارائه نمایند.

همچنین مقرر شد سازمان لیگ نسبت به ارائه حساب های فیمابین با باشگاههای لیگ برتر و دسته اول اقدام و کسب تعین وضعیت بدهکار و بستکاری باشگاهها اقدام نماید.همچنین کلیه اصلاحات آیین نامه انضباطی مورد تایید و مقرر گردید جهت تصویب به مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ارجاع شود.

کمیته بازاریابی موظف شد پیش نویس طرح سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ فوتبال و سازمان لیگ فوتسال را با هماهنگی کمیته حقوقی و تدوین مقررات  تهیه و جهت بررسی به هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ارائه نماید.

همچنین اعضای هیات رئیسه فدراسیون از هیات فوتبال استان تهران به جهت برنامه ریزی برای پخش مستقیم مسابقات رده پایه و آسیا ویژن از رسانه ملی تقدیر و تشکر کرد.

در پایان گزارشی از برنامه های تیم ملی، اعزام تیم های ملی زیر 16 ، 199 سال و بزرگسال بانوان به مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا و تیم ملی فوتسال جوانان به رقابت های المپیک جوانان آرژانتین به حاضرین جلسه ارائه شد.

فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر