کد خبر: 688637 A

یکی از رسانه های ژاپنی تحلیل جالبی از بازی دو تیم کاشیما و پرسپولیس داشته است.

به گزارش ایلنا، در هر بازی خانگی یا در زمین حریف شانس رسیدن به گل دوم پس از زدن گل نخست برای یک تیم ۷۵ درصد است. با توجه به دشواری بازی برگشت کاشیما آنتلرز برابر پرسپولیس در تهران این مقدار ۱۰ درصد کاهش می‌یابد اما با توجه به تحلیل‌های به دست‌ آمده از بازی رفت در ژاپن شانس پیروزی کاشیما برای بازی برگشت ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت.

رسانه ژاپنی در ادامه این تحلیل خود می‌نویسد: راه‌ رسیدن کاشیما آنتلرز به نتیجه مورد نظر در بازی رفت لیگ قهرمانان آسیا بهتر از هر چیز دیگری بود. از شروع نیمه‌ دوم، بازی به طور کامل در اختیار کاشیما بود اما در جهت عکس آن ریتم بازی تیم پرسپولیس شکسته شد. پرسپولیسی‌ها در نیمه‌ دوم فرصتی به دست نیاوردند و در نهایت سوت پایان بازی را با پیروزی کاشیما آنتلرز شنیدند. بازی برگشت کمتر از چند روز دیگر در تهران برگزار می‌شود و مهیا شدن کاشیما آنتلرز کار چندان آسانی نیست، البته به نظر می‌رسد این تیم امید خوبی برای این بازی با ارائه نمایشی قابل قبول دارد.

بازی رفت تیم‌های کاشیمان آنتلرز و پرسپولیس شنبه گذشته با نتیجه ۲ بر صفر به سود میزبان ژاپنی پایان یافت. ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه شنبه آینده (۲۴ شب به وقت ژاپن) بازی برگشت این ۲ تیم در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

پرسپولیس کاشیما آنتلرز ژاپن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر