کد خبر: 688505 A

مسی در لیست مسافران ایتالیا

لیونل مسی پس از ریکاوری مصدومیت شکستگی بازو در لیست بازیکنان بارسلونا جهت رویارویی با اینترمیلان در هفته چهارم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا جای دارد.

به گزارش ایلنا، لیونل مسی با تصمیم کادرفنی بارسلونا در لیست مسافران ایتالیا برای مسابقه روز سه شنبه مقابل اینتر میلان در هفته چهارم بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت.

پس از مصدومیت دو هفته پیش لیونل مسی در بازی برابر سویا پیش بینی می‌شد او دست کم سه هفته از شرایط مسابقه دور باشد اما با حضور او در تمرینات از روز چهارشنبه مشخص می‌شود او مشکلی برای ادامه فصل و بازگشت زودهنگام ندارد. معلوم نیست که ستاره آرژانتینی در سن سیرو فیکس بازی کند اما پیش بینی می‌شود او برای لحظاتی بازی حساس گروه B را تجربه کند.

فرمالن، سمپر و ساموئل اومتیتی سه بازیکنی هستند که به دلیل مصدومیت این مسابقه را از دست می‌دهند و همانند بازی در کوپا دل ری، ارنستو والورده، سرمربی آبی اناری پوشان ترجیح داد ایناکی پنا و چومی از تیم بارسلونا ب در لیست این بازی حضور داشته باشند.

لیست بازیکنان بارسلونا برای بازی با اینترمیلان:

ترشتگن، سیلسن، سمدو، پیکه، راکیتیچ، روبرتو، دنیس سوارز، کوتینیو، آرتور، لوییز سوارز، مسی، رافینیا، دمبله، مالکوم، لنگله، مونیر، آلبا، روبرتو، ویدال و آلنا.

 

بارسلونا لیونل مسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر