کد خبر: 688490 A

سید‌حسین حسینی در سومین حضور پیاپی‌اش در ترکیب ثابت استقلال هم نتوانست دروازه تیمش را بسته نگاه دارد تا صاحب رکورد طولانی‌ترین دقایق گل نخوردن در فوتبال ایران، ماه‌ها در حسرت کلین شیت قرار داشته باشد.

به گزارش ایلنا، حسینی که فصل گذشته توانست با ۸۷۵ دقیقه پی‌در‌پی حفظ دروازه‌اش صاحب رکورد جدیدی در فوتبال ایران شود، در فصل جاری تا هفته دهم فرصت بازی پیدا نکرد و برای نخستین بار در هفته دهم به ترکیب اصلی رسید. حسینی دو بازی پی‌در‌پی در لیگ و یک بازی در جام حذفی برای آبی پوشان به میدان رفت که حاصل این ۳ بازی، ۲ شکست و یک مساوی است.

حسینی در این ۳ بازی جمعا ۴ بار دروازه‌اش باز شده که ۲ گل از این ۴ گل از روی نقطه پنالتی بوده است. باید دید با توجه به این آمار آیا در بازی‌های بعدی استقلال هم شفر به این دروازه‌بان جوان و ملی پوش اعتماد می‌کند یا بار دیگر رویکردش به استفاده از دروازه‌بان باتجربه تیمش سید‌مهدی رحمتی تغییر خواهد کرد. استقلال پس از شکست مقابل سایپا و حذف از جام حذفی، در هفته یازدهم لیگ برتر باید به مصاف ماشین سازی تبریز برود. بازی بین دو تیم روز دوشنبه ۱۴ آبان در تبریز برگزار می‌شود.

استقلال جام حذفی سایپا فوتبال ایران لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر