کد خبر: 688473 A

یکی از بهترین بازیکنان بازی دیروز، شجاع خلیل‌زاده بود که اشتباه فردی نداشت و در پوشش‌ها، جلوگیری از حملات حریف و بستن فضاها به‌روی مهاجمان کاشیما عالی عمل کرد.

به گزارش ایلنا، تنها اشتباه را شجاع وقتی انجام داد که اسیر جوسازی روانی حریف شد. خلیل‌زاده از میانه‌های نیمه دوم و در درگیری‌هایی که با سوزوکی داشت، وارد بازی روانی این مهاجم شد و مدام با او به‌صورت کلامی درگیر بود و حتی بعد از اینکه کارت زرد گرفت، به این درگیری‌ها ادامه داد. البته سوزوکی به شکل کاملا موذیانه‌ای مدام دنبال این بود که روی اعصاب شجاع خلیل‌زاده برود و منجر به اخراج این مدافع عصبی و احساسی شود.

حتی یک‌بار با شبیه‌سازی می‌خواست نشان بدهد که شجاع بعد از برخورد با لگد عمدا به او ضربه زده که خوشبختانه داور اسیر این جوسازی نشد. با این حال شجاع دست‌بردار نبود و با خطای خشنی که در لحظات پایانی مرتکب شد و درگیری‌های بعد از آن مقابل نیمکت پرسپولیس به بازی سکته داد که این سکته کاملا به سود میزبان بود.شجاع با اینکه از نظر فنی نمره بالایی گرفت، خوش‌شانس بود که مثل نعمتی اخراج نشد چراکه درست موقعی که باید با خویشتنداری به بازگشت پرسپولیس کمک می‌کرد، با برخوردهای احساسی و عصبی علیه پرسپولیس کار کرد.

بازی پرسپولیس پوشش خلیل شجاع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر