کد خبر: 688470 A

نمی‌دانیم در تراکتورسازی چه بر سر امید عالیشاه آمد که او در بازگشت به پرسپولیس، از یک ستاره تبدیل به بازیکنی معمولی و پر اشتباه شد.

به گزارش ایلنا، وینگری که حدود 3 سال قبل، آنقدر درخشید که حتی کارلوس کی‌روش هم مجبور شد او را به تیم ملی دعوت کند. عالیشاه در آن مقطع، بازیکنی بود که هم در کناره‌ها فوق‌العاده بود و هم در خط حمله و به‌عنوان مکمل مهدی طارمی.

امید وقتی برای انجام خدمت سربازی به تراکتورسازی رفت و چندین ماه را دور از فوتبال سپری کرد، از این رو به آن رو شد. در بازگشت، همچنان انتظار می‌کشیم که یک بازی مفید از او ببینیم. اینکه حرکت ویژه‌ای انجام بدهد، گل بزند یا گل بسازد به یکی از آرزوهای هواداران پرسپولیس در قبال عالیشاه تبدیل شده است.

امید مقابل کاشیما در ژاپن، از دقیقه 70 وارد زمین شد؛ به‌عنوان تعویض طلایی و کسی که قرار است آرامش را به پرسپولیس هدیه کند و البته در فاز تهاجمی کار بزرگی انجام بدهد. اشتباه پشت اشتباه، امید همه را ناامید کرد. عالیشاه آنقدر ضعیف بازی کرد که از حالا همه نگران غیبت سیامک نعمتی در بازی برگشت هستند و با خود می‌گویند: «ای کاش برانکو از آدام همتی به جای امید عالیشاه در ترکیب ثابت استفاده کند.»

با تماشای این نمایش عالیشاه، ناخودآگاه یاد مصاحبه چند سال قبل علی پروین افتادیم. جایی که او گفته بود: «عالیشاه بهترین بازیکن ایران است.»

نمایشی که این روزها عالیشاه ارائه می‌دهد، فاصله‌ای زمین تا آسمان با بهترین بازیکن فوتبال ایران دارد. ای‌کاش امید، کمی به خود بیاید و علی پروین را بابت اظهارنظرش پشیمان نکند.

پرسپولیس زمین سربازی علی پروین تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر