کد خبر: 688007 A

دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و کارون اروند در چارچوب هفته یازدهم لیگ یک به مصاف یکدیگر می روند.

به گزارش ایلنا، مربی و بازیکنان اروند این روزها آرامشی را در تیم خود حس نمی‌کنند و فوران این ناآرامی‌ها در پیش از بازی مقابل گل گهر کلید خورد است. این روزها کارون اروند روزهای نابسامانی را می گذراند. اروندی‌ها در هفته قبل در سیرجان محتمل شکست سنگینی شدند و در آن‌سوی میدان شاهین بوشهر با هدایت محمود فکری روزهای خوبی را سپری می کند چرا که محمود فکری به ترکیب مورد نظر خود دست پیدا کرده است.

تیم فکری هفته های گذشته ثبات تیمی خود را حفظ کرده و بر روی یک نمودار ثابت حرکت می کند. آنها برای چهار هفته متوالی در رده سوم جدول ماندگار شده‌اند. البته در این بین فکری دو بازیکن کلیدی خود را به دلیل مصدومیت از دست داده است و همچنین در بازی پیش رو هافبک جوان خود را به دلیل محرومیت در خدمت نخواهد داشت. نکته حائز اهمیت این بازی صعود دو تیم در سال گذشته به لیگ دسته اول است.

این دو تیم تاکنون در مسابقات لیگ یک به مصاف هم نرفته‌اند و این بازی، اولین تقابل آنها در لیگ یک خواهد بود اما در لیگ دسته دوم فوتبال کشور، دیدارهایی را داشته‌اند.

شاهین از ده دیدار قبلی خود با چهار برد،پنچ مساوی و یک باخت توانسته است ١٧ امتیازی شود و برای چهار هفته متوالی در رده سوم رده بندی قرار گیرد. کارون اروند از نه دیدار گذشته خود دو برد، چهار مساوی و سه باخت کسب کرده است و هم اکنون ١٠ امتیازی در رده نه جدول قرار گرفته است.

گفتنی است که این دیدار روز یکشنبه سیزدهم ابان ماه در ورزشگاه نفت و گاز اروندان از ساعت ١٧ برگزار خواهد شد.

جدول شهرداری فوتبال کارون نفت و گاز اروندان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر