کد خبر: 687896 A

برانکو بازهم از یک چینی ضربه خورد و تیمش در آستانه یک جام مهم به مشکل خورد.

به گزارش ایلنا، دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 9:30 دقیقه آغاز شد و در نهایت کاشیما‌ آنتلرز توانست با نتیجه 2-0 از سد مهمان خو بگذرد و گام بزرگی برای فتح لیگ قهرمانان در سال 2018 بردارد.

یکی از اتفاقات تلخ این بازی برای پرسپولیس، اخراج دقیقه نود سیامک نعمتی بود. جایی که سیامک با علم به اینکه یک کارت زرد داشت بازیکن حریف را هل داد تا داور چینی بازی، ما نینگ او را از زمین بیرون کند و بدین ترتیب دیدار برگشت را از دست بدهد. ماجرا وقتی تلخ تر می شود که پرسپولیس با این کمبود مهره چگونه می خواهد جای خالی گلزن بازی برگشت مرحله نیمه نهایی را پر کند.

DrDyFgoWoAEK1Eq

91

به 5215 روز قبل برمی گردیم. جایی که تیم ملی ایران با هدایت برانکو پس از شکست کره قدرتمند با نتیجه 4-3 به مصاف میزبان می رفت و ورزشگاه جینان چین مملو از جمعیت بود. از همان ابتدا مشخص بود که ملی پوشان تیم شایسته تری برای صعود هستند اما اخراج ستار زارع در اواخر نیمه دوم با تصمیم بحث برانگیز طلال نجم لبنانی همه چیز را گره زد و در نهایت ایران در پربات پنالتی باخت تا یکی از بهترین تیمهای ملی ایران به حق مسلم خود نرسد و به دیدار رده بندی برود.

حالا بازهم یک بار دیگر یک چینی برانکو را از قهرمانی دور کرده است. البته که این بار اخراج نعمتی درست بود اما به هر حال ما نینگ کاری را کرد که مرداد 83 امتیاز میزبانی چینی ها باعثش شده بود.

 

gettyimages-51139173-1024x1024

 

gettyimages-51139068-1024x1024

 

پرسپولیس تیم ملی ایران برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر