کد خبر: 687857 A

وینگر سرخپوشان باز هم نتوانست عصای دست پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ شود.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال پرسپولیس در دور رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا در مقابل کاشیماآنتلرز قرار گرفت و با نتیجه‌ی  بر 2 بر 0 نتیجه را به این تیم ژاپنی واگذار کرد.

پرسپولیس در نیمه‌ی اول بسیار خوب و هوشمندانه بازی کرد و حتی می‌توانست در دو نوبت دروازه‌ی کاشیما را باز کند اما ضربات علیپور و نوراللهی راهی به سمت دروازه پیدا نکرد و به گل تبدیل نشد.

برانکو در نیمه‌ی دوم و هنگامی که کاشیما گل اول را وارد دروازه‌ی پرسپولیس کرد امیدعالیشاه را به جای احمد نوراللهی وارد زمین کرد تا از قابلیت‌های این بازیکن در جا گذاشتن بازیکن رو در رو و ارسال از جناحین بتواند روی دروازه‌ی کاشیما خطر ساز باشد اما این بازیکن مانند دیدارهای گذشته‌ی این فصل نتوانست کاری از پیش برده و هر توپی را در اختیار گرفت به راحتی آن را از دست داد تا خشم برانکو را برانگیزد تا جایی که پروفسور همیشه آرام پرسپولیس به فریاد بر سر این بازیکن پرداخته و از او بخوهد با جدیت به بازی ادامه دهد.

عالیشاه در دیدار برگشت در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت و با توجه به غیبت سیامک نعمتی باید تمام فصل بدی که پشت سر گذاشته را در دیدار دور برگشت فینال و در مقابل دیدگان یکصد هزار هوادارا جبران کرده و پرسپولیس را در یک کامبکم رویایی کمک کند.

با اضافه شدن رفیعی، ترابی و شیری ترافیک خط هافبک پرسپولیس بیش از پیش خواهد شد و اگر عالیشاه تا آن زمان نتواند خود را به سطح قبلی  برساند نمی‌تواند انتظار داشته باشد که برانکو روی او حساب ویژه‌ای باز کرده و او تبدیل به بازیکن فیکس تیم پرسپولیس شود.

باید ببینیم پرسپولیس و عالیشاه در نبرد انتقامی 19 آبان چه نتیجه‌ای را کسب خواهد کرد و آیا امیدعالیشاه می‌تواند جای خالی سیامک نعمتی رابه خوبی پر کند یا خیر.

عالیشاه44

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا کاشیماآنتلرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر