کد خبر: 687827 A

نباید در کار شفر دخالت کنیم

ماجدی در خصوص شایعه حضور دستیار جدید در کادر فنی تصریح کرد: تیم بازیکن جدید می‌خواهد نه دستیار. نباید در کار شفر دخالت کنیم.

میرشاد ماجدی پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شرایط این روزهای استقلال اظهار داشت: به نظر من شرایط استقلال خوب نیست و این تیم نیاز به پنج بازیکن جدید دارد.

وی ادامه داد: حال استقلال با فضای مجازی خوب نمی‌شود بلکه این تیم باید در نیم‌فصل تقویت شود. شرایط تا نیم فصل هم همین است اما نکته مهم این است که نباید سر هر باخت انتقادات شروع شود چون هر چقدر از تیم انتقاد کنیم عملکرد تیم بدتر خواهد شد. به هر حال این میراثی است که از مدیریت‌ قبلی بر جای مانده و باید تا نیم‌فصل آن را تحمل کنیم.

ماجدی در خصوص شایعه حضور دستیار جدید در کادر فنی تصریح کرد: تیم بازیکن جدید می‌خواهد نه دستیار. نباید در کار شفر دخالت کنیم باید بگذاریم او کارش را انجام دهد. در اینجا باید کمیته فنی بدون هیچ غرضی با شفر جلسه بگذارد و با یکدیگر تبادل افکار کنند. به نظر من در این کمیته فنی پیشکسوتان بزرگ استقلال حضور دارند. برخی از آنها در گذشته مربی استقلال بوده‌اند و آسیب‌های فنی را می‌شناسند باید از نقطه نظرات آنها استفاده شود.

ماجدی در پایان گفت: اینکه فقط انتقاد کنیم خوب نیست پیشکسوتان باید پیشنهاد سازنده هم بدهند.

استقلال میرشاد ماجدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر