کد خبر: 687766 A

بازیکنان پرسپولیس نمایش چندان خوبی در برابر کاشیما نداشتند.

به گزارش ایلنا، دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 9:30 دقیقه امروز صبح بین دو تیم کاشیما آنتلرز ژاپن و پرسپولیس برگزار شد و در نهایت تیم میزبان در حضور 35 هزار هوادار خودی با نتیجه 2-0 به برتری رسید تا فعلا قهرمان رقابت های سال 2018 آنها باشند.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در این دیدار نیمه نخست خیلی خوبی داشتند و بعد از 15 دقیقه طوفانی، کم کم فوتبال باتعادلی را مقابل حریف خود به نمایش گذاشتند و 45 دقیقه نخست بدون رد و بدل شدن گل به اتمام رسید. در نیمه دوم اوضاع به کلی فرق کرد و شاگردان گو اویوا با ارائه یک فوتبال تهاجمی و با استفاده از به هم ریختگی خط دفاعی پرسپولیس به دو گل دست پیدا کردند و برد ارزشمندی را در کاشیما ساکر برای خود به ارمغان آوردند.

علیرضا بیرانوند: (6)

دروازه بان سرخپوشان تهرانی در این دیدار می توانست هفتمین کلین شیت خود را به ثبت برساند اما این اتفاق رخ نداد. علیرضا روی دو گل بازیکنان برزیلی کاشیما چندان مقصر نبود اما شاید اگر همان بیراوند بازی با السد بود می توانست روی هر دو توپ سریع تر و بهتر کار کند چرا که گرفتن آنها از توپ ژاوی اصلا سخت تر نبود.

شجاع خلیل زاده: (6.8)

یکی از خوب های پرسپولیس و شاید بهترین بازیکن سرخپوشان که در این بازی فوق العاده کار کرد و اجازه نداد تیم کاشیما در نیمه نخست به گل برسد. او در 45 دقیقه دوم هم عملکرد بدی نداشت ولی کمی عصبی بود و یک کارت زرد را هم از داور چینی دریافت کرد.

سید جلال حسینی: (6.3)

کاپیتان پرسپولیس همانقدر که در نیمه نخست به خوبی توانست تیمش را رهبری کند در 45 دقیقه دوم موفق به انجام این کار نشد. سید جلال حسینی روی گل اول هم می خواست جلوی شوت سیلوا را بگیرد اما موفق به انجام این کار نشد و توپ از او عبور کرد.

محمد انصاری: (6.1)

در 45 دقیقه دوم و در هنگام گل دوم توپ از کانالی وارد دروازه پرسپولیس شد که انصاری باید پوشش می داد. محمد از لحاظ نمره ضعیف ترین مهره بازی بود و نتوانست انتظارات را برآورده کند.

شایان مصلح: (6.8)

هرچقدر در نیمه اول اجازه نفوذ به بازیکنان حریف را نداد در نیمه دوم نفرات تیم حریف خیلی توانستند جولان دهند و گل اول هم از سمت او توپ چرخید و در نهایت به گل تبدیل شد. با این حال بهترین نمره بین بازیکنان پرسپولیس به شایان رسید.

کمال کامیابی نیا: (6.8)

برعکس نیمه نخست که به همراه نوراللهی کمربند میانی محکمی را ساخته بودند در نیمه دوم اسیر لیاندرو سیلوا شده بودند و این بازیکن به همراه دیگر بازیکنان خط میانی هر کاری که خواستند را انجام دادند. جای خالی کمال روی گل اول تیم حریف به شدت حس می شد.

احمد نوراللهی: (6.8)

یکی از خوب های پرسپولیس در نیمه اول بود که حتی یکی دو بار هم اقدام به شوتزنی کرد. احمد ضریب اشتباهات پایینی داشت و شاید انتظار می رفت بتواند تا پایان در زمین باقی بماند اما این اتفاق رخ نداد و جای خود را به عالیشاه داد. تغییری که به شدت کار پرسپولیس را در ادامه مسابقه سخت تر کرد.

سیامک نعمتی: (6.8)

شاید همه چیز تحت تاثیر اخراج بچه گانه او باشد. سیامک با دو کارت زرد عجیب باعث شد تا بازی برگشت را از دست بدهد و کار برانکو را سخت کند. سیامک در کارهای دفاعی هم مانند همیشه با شور و نشاط نبود و علی الخصوص در نیمه دوم نمی شد او را در زمین پیدا کرد.

بشار رسن: (6.4)

در کنار شجاع خلیل زاده بهترین بازیکن پرسپولیس در نیمه نخست بود اما در 45 دقیقه دوم با عقب کشیدن شاگردان برانکو، او هم در بازی محو شد و نتوانست آن فوتبال همیشگی اش را به نمایش بگذارد و طبیعتا نمره ای بهتر از 6.4 هم نصیب او نشد.

علی علیپور: (6.3)

یکی از بدترین بازیهای علیپور در ژاپن رقم خورد. شاید اگر آن توپ توسط او در دقیقه 3 وارد دروازه حریف می شد الان سرنوشت بازی چیز دیگری بود و هر نتیجه ای به غیر از این رقم می خورد. علیپور تمام توپهایی که صاحبش شد را با بی دقتی هر چه تمام تر لو داد و بهره ای برای تیمش نداشت.

گادوین منشا: (6.9)

از علیپور به مراتب بهتر بود و حتی در دقایقی از بازی نمایش قابل توجهی داشت اما نتوانست تلاش خود را به نتیجه برساند. منشا صاحب موقعیت زیادی هم نشد و در نیمه دوم اکثرا در زمین خودی حضور داشت و طبیعتا در چنین وضعیتی او کارایی همیشگی خود را نداشت.

پرسپولیس کاشیما آنتلرز ژاپن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر